GENÇLİK SPOR 2 MİLYON 744 BİN LİRA İSTEDİ

  9 Kasım 2018

  İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantıları kapsamında bütçe görüşmeleri de devam ediyor. Cuma günü gerçekleşen oturumda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün bütçe sunumu gerçekleşti.

  İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantıları kapsamında bütçe görüşmeleri de devam ediyor. Cuma günü gerçekleşen oturumda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün bütçe sunumu gerçekleşti.

  Yaşar Yüceer başkanlığında devam eden İl Genel Meclisi Kasım Ayı toplantıları kapsamında Cuma günü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün bütçe talebi görüşüldü. Kurumun 2018 yılında yaptığı çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgiler veren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sadık Öztürk, 2019 yılında gerçekleştirmek istedikleri bazı projeleri de meclis üyeleri ile paylaştı. Öztürk, 2019 yılında merkez ve köy okulları için gerekli olan mini futbol, basketbol ve voleybol sahalarının yapımı için meclisten 1 milyon 144 bin 500 TL., diğer projeler için de 1 milyon 600 bin TL. olmak üzere toplamda 2 milyon 744 bin 500 TL. ödenek talebinde bulunurken konu incelenmek üzere Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna havale edildi. Mecliste bütçe görüşmeleri kapsamında Pazartesi günü Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün bütçe talebi görüşülecek. A. Haktan Yamantürk

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.5149228572845