SEVAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVAL Eczanesi
Sağlık Mah. Hekim Sok.No 9A/13 (Köroğlu Devlet Hast.Acil Karşısı)
Tel: 0374 270 31 30
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

GDOSD VE GTSO’NUN HİBE PROJELERİ KABUL EDİLDİ

11 Şubat 2020

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) 2019 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemi başvuru sonuçları açıklandı. Gerede TSO ve Gerede Deri Organize Sanayicileri Derneği projeleri 14 proje arasına girmeye hak kazandı.

Programa ilçemizi temsilen Gerede Deri Organize Sanayicileri Derneği başkan vekili Ali Sağol ile Gerede TSO başkan yardımcısı Hüseyin Yüksel ve genel sekreter Şerefettin Dağyıldızı katılım sağladı.

 

Teknik Destek Programı Kasım-Aralık döneminde MARKA sınırları içerisinde 14 proje destek almaya hak kazandı. Destek almaya hak kazanan projeler Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nın içerisindeki yaratıcı endüstrilere entegre olarak Gerede deri sanayiinin saraciye ürünleri üretimine kapasite oluşturması projesi ve Gerede Deri Organize Sanayicileri Derneğinin deri sanayii için katma değerli üretime geçişte insan kaynağının geliştirilmesi ve sürdürülebilirliği projeleri yer aldı.

 

Yer alan 14 projenin imza töreni MARKA’nın Kocaeli Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerindeki Merkez binasında yapıldı. Proje İmza törenine Marka Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu ve projesi kabul edilen kurum yetkilileri katılırken Gerede’yi temsilen Gerede Deri Organize Sanayicileri Derneği başkan vekili Ali Sağol ile Gerede TSO başkan yardımcısı Hüseyin Yüksel ve genel sekreter Şerefettin Dağyıldızı katılım sağladı.

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama