GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GÖYNÜK’TE DÜZENLENEN TÖREN İLE ANILDI

  10 Kasım 2018

  Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80.ci yılında ilçemizde düzenlenen törenle anıldı.

  10 Kasım Atatürk’ü anma günü programı ilk olarak Anıt Parkta İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör ve Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Çelenk sunumunun ardından saat 09.05’te iki dakikalık saygı duruşu ve ardından istiklal marşımızın okunması ile anıt parktaki tören sona erdi.

  Atatürk anıtında düzenlenen programın ardından 10 Kasım Atatürk’ü anma günü programı Göynük Ortaokulunda İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör, Belediye Başkanı Kemal Kazan,Cumhuriyet Başsavcısı Furkan Aslan,ilçe Kurum amirleri Siyasi Parti ve STK temsilcileri,öğrenci ve öğretmenlerin katılımı ile devam etti.

  Program saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından, öğrencilerin okudukları Atatürk’ü duymak,10 Kasımlarda Yürümek ve Gidiyor adlı şiirlerinin ardından Göynük Ortaokulu Ana Sınıfı öğrencilerinin gösterisi, Atatürk’ün Hayatı adlı oratoryosunun gösterimi ve Egemenlik Ortaokulu Orkestrasının dinletisi ’nin sonrasında Atatürk’ü Anma Günü Programı 10 Kasım nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyelerinin hediye takdiminin ardından sona erdi. Elif Erdoğan

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.0687370300293