ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GÖYNÜK’TE DÜZENLENEN TÖREN İLE ANILDI

10 Kasım 2018

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80.ci yılında ilçemizde düzenlenen törenle anıldı.

10 Kasım Atatürk’ü anma günü programı ilk olarak Anıt Parkta İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör ve Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Çelenk sunumunun ardından saat 09.05’te iki dakikalık saygı duruşu ve ardından istiklal marşımızın okunması ile anıt parktaki tören sona erdi.

Atatürk anıtında düzenlenen programın ardından 10 Kasım Atatürk’ü anma günü programı Göynük Ortaokulunda İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör, Belediye Başkanı Kemal Kazan,Cumhuriyet Başsavcısı Furkan Aslan,ilçe Kurum amirleri Siyasi Parti ve STK temsilcileri,öğrenci ve öğretmenlerin katılımı ile devam etti.

Program saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından, öğrencilerin okudukları Atatürk’ü duymak,10 Kasımlarda Yürümek ve Gidiyor adlı şiirlerinin ardından Göynük Ortaokulu Ana Sınıfı öğrencilerinin gösterisi, Atatürk’ün Hayatı adlı oratoryosunun gösterimi ve Egemenlik Ortaokulu Orkestrasının dinletisi ’nin sonrasında Atatürk’ü Anma Günü Programı 10 Kasım nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyelerinin hediye takdiminin ardından sona erdi. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama