GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

FİRUNE KAFE AÇILDI

12 Nisan 2019

Kalafatoğlu Unlu Mamulleri sahibi Hakan Kalafatoğlu, Kalıcı Konutlarda Firune isimli bir kafeyi Bolu halkının hizmetine sundu.

Bolu’nun sevilen işadamlarından Hakan Kalafatoğlu, yeni yerini açtı. Kalafatoğlu Unlu Mamulleri bünyesinde Kalıcı Konutlarda ‘Firune’ adlı kafenin açılışı yapıldı. Yoğun katılım gören açılışa, Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen, Belediye Eski Başkanı Alaaddin Yılmaz, siyasiler ve işadamları katıldı.

Açılış öncesinde Hakan Kalafatoğlu, Firune Kafe’nin yapımında başta Belediye Eski Başkanı Aladdin Yılmaz ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

“HAKAN BEY BOLU’YA YAKIŞIR BİR BİNA YAPTI”

Alaaddin Yılmaz, açılışı yapılan caddenin önemine değinerek, “Bu cadde, çok önemli bir cadde. Bu caddenin planlaması 25 yıl önce Necdet Gören zamanında yapılmıştır ve benden sonra da bu halini aldı. Bu cadde devam ederse, aşağıdaki çevre yoluyla birleşir. Bizim en büyük hatamız, bu yolu çevre yoluyla birleştirmektir.

Hakan Bey buraya, Bolu’ya yakışır bir bina yaptı. İnşallah, bundan sonra yapılacaklarla beraber buraya katkı veren Hakan Bey ve ailesini kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

“GÜZEL BİR YER OLACAĞI BELLİYDİ”

Alaaddin Yılmaz’ın ardından konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, açılışı yapılan müessesenin Kalafatoğlu ailesine hayırlı olmasını temenni ederek “Güzel bir işletmenin, Bolumuza katkı verecek bir değerin açılışında bulunmaktan onur duyuyorum. Seçim çalışmaları sırasında buraya gelip incelemiştik. Güzel bir yer olacağı belliydi. Tahmin ettiğimiz kadar güzel olmuş. İnşallah, Bolu daha güzel bir Bolu olacak. Başta Kalafatoğlu ailesi olmak üzere tüm Bolumuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

“HANIMEFENDİNİN ELİ DEĞMİŞ”

Son olarak konuşan Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın, Kalafatoğlu’nun işletmecilik ruhuna güvendiğini ifade ederek, “Uzun yıllardır tanıdığım, hem şahsiyetine hem de işletmecilik ruhuna güvendiğim, müesseseye şimdi girdik baktık, gerçekten son derece şık, güzel, buna mutlaka bir kadın eli değmiş. Hanımefendinin eli değmiş.  Her ikisine de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek açılış yapıldı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama