BİZİM Eczanesi
BİZİM Eczanesi
YENİ Eczanesi
YENİ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

BİZİM Eczanesi
Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 217 17 22
BİZİM Eczanesi
Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 217 17 22
YENİ Eczanesi
İzzet Baysal Mah.Çakmaklar Sok.Hacı Ahmet Çatladıoğlu Apt. No:26/14
Tel: 0374 212 51 12
YENİ Eczanesi
İzzet Baysal Mah.Çakmaklar Sok.Hacı Ahmet Çatladıoğlu Apt. No:26/14
Tel: 0374 212 51 12
Bolu 5 günlük hava tahmini

FİDANLAR ÇINARLARIN GÖLGESİNDE

22 Nisan 2019

MZ. Güzelce İlkokulu anasınıfı öğretmeni Nejla Soyaydın ve öğrencileri tarafından, okul öncesi çağındaki çocuklar ile yaşlılar arasında, kuşaklar arası dayanışmanın sağlanması ve iç içe eğitim almalarına olanak sağlamak amacıyla proje hayata geçirildi.

Esentepe Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile okul öncesi öğrenciler arasında 6 aydır her hafta düzenli olarak yapılan etkinlik ile kuşaklar arası ilişkiler güçlendiriliyor. Okul yönetimi, öğretmen ve öğrencileri ile Kurum Müdürü Orhan Demirer’e etkinliğe verdikleri destekten ötürü teşekkür ederek projenin amacına ulaşmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

Yapılan açıklamada, “Çocukların bu karşılıklı etkileşim sonucunda duygu, tecrübe, bilgi ve beceri paylaşımlarının artırılmasını sağlamak, ülkemizde yaşlı ve genç kuşağa yönelik olumlu algı oluşturulmasını ve dolayısıyla kuşaklar arası ilişkilerin güçlendirilmesini sağlamak, Huzurevi sakinlerinin rutinden çıkıp, çocuklarla birlikte eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak, yaşlılar ve çocukların psikolojik olarak iyi oluş düzeylerinin yükselmesini sağlamak, çocukların güçlü bir kişilik geliştirmelerini sağlamak, ebeveynler başta olmak üzere tüm kesimlerde kuşaklar arası dayanışma ve yaşlılar ile ilgili farkındalığı artırmak, çekirdek aile içerisinde yaşayan, yaşlılar ile etkileşimi olmayan çocukların, yaşlılar ile birlikte hayata hazırlanmalarını sağlamak” ifadelerine yer verildi.

Program sonunda projeyi hazırlayan okul öncesi öğretmeni Nejla Soyaydın ve okul yöneticilerine çalışmalarından dolayı teşekkür edildi. geredemedyatakip

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama