FATİH METİN’DEN ERPİLİÇ’E ZİYARET

  10 Ocak 2019

  AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Erpiliç entegre üretim tesisini ziyaret etti. Beyaz et devinde tüm birimleri dolaşan Metin, çalışanlara Bolu için düşündüğü projelerden bahsederek destek istedi.

  31 Mart 2019 yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, beyaz et devi Erpiliç’in Doğancı Köyü mevkiindeki entegre üretim tesisini ziyaret etti.

  Erpiliç ziyaretinde yönetim kurulu başkanı Ali Ericek, başkan yardımcıları Mustafa Ericek ve Sülayman Öztürk tarafından karşılanan Fatih Metin, kendisine eşlik eden şirket yöneticileri ve partililerle birlikte entegre üretim tesisinin idari birimlerini ve kesimhane bölümünü dolaşarak çalışanlarla sohbet etti.

  Çalışanlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adayı olduğunu belirten Metin, beyaz et sektörünün öncülerinden Erpiliç’in çalışanlarına Bolu için planlanan ve stratejik öneme sahip konular hakkında açıklamalar yaptı.  Bolu için yapılacak tüm projeleri gerçekleştirmek için herkesten destek isteyen Metin, tüm konulara açıklık getirdikten sonra kesimhane içerisindeki yemekhaneye geçerek çalışanlarla birlikte tabldotta öğle yemeği yedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.44714617729187