ÖZGÜR Eczanesi
ÇAMLIBEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

Fatih Metin Bolu’ya geldi

13 Mayıs 2019

BAKIN İLK DURAĞI NERESİ OLDU

31 Mart mahalli ver idari seçimleri sonrası Tarım ve Orman Bakanı Yardımcılığı’na atanan Fatih Metin Bolu’ya geldi. Bakan Yardımcısı Metin’in ilk durağı Bolu Belediyesi’nde işten çıkarılan ve Hizmet-İş Sendikası ile bunu protesto eden işçilerin protesto çadırı oldu.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

31 Mart mahalli ve idari seçimlerinde Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın rakibi Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Fatih Metin seçimler sonrası yeni görevlendirme ile Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı olarak atanmıştı. Bakan Yardımcısı Fatih Metin, yapılan görevlendirme sonrası ilk kez Bolu’ya geldi.

İŞÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Bakan Yardımcısı Metin’in ilk durağı ise işçi çadırı oldu. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 19 Aralık’ta verdiği “Hiçbir işçiyi işten çıkarmayacağım” sözü sonrası işe alınan  ve daha sonra da Başkan Özcan tarafından işten çıkarılan işçiler bu kararı protesto etmek için Hizmet-İş Sendikası ile beraber Demokrasi Meydanı’nda çadır kurmuştu. Buradaki işçilerle bir araya gelen Bakan Yardımcısı Metin ilk olarak işçilere destek ziyaretinde bulundu. İçlerinde Ak Parti Bolu Belediye Meclisi Üyesi Hacer Çınar’ın da olduğu işçi grubunu ziyaret eden Metin, işçilerin sorunlarını dinleyip sohbet etti ve imza kampanyasına destek verdi.

“DESTEK OLMAYA GELDİK”

İşçilerle buluşmasını sosyal medya hesabından paylaşan Bakan Yardımcısı Metin, “Bolu Belediyesi tarafından işten çıkarılan işçilerimizin Belediye önündeki direnişlerine ve Hak-İş Sendikamızın başlatmış olduğu imza kampanyasına destek olmaya geldik. İşçi kardeşlerimizin her zaman olduğu gibi yanlarındayız” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama