EVCİL; “ŞEREFSİZDİR, NAMUSSUZDUR, AHLÂKSIZDIR”

  14 Temmuz 2018

  15 Temmuz’da görevde olan ve o zamanki duruşuyla taraflı tarafsız her kesimden taktir gören Adem Evcil, darbe girişiminin yıl dönümünde yazılı basın açıklaması yayınladı.

  Evcil, “Darbeye karşı omuz omuza mücadele ettiğimiz siyasi parti ayrımı olmaksızın tüm yiğitler yiğidi vatan evlatları hepinizden ayrı ayrı Allah razı olsun” dedi.

  Haber: Hakan Aydın

  MHP eski il başkanı Adem Evcil’den 15 Temmuz’un yıl dönümünde açıklama geldi. Evcil yaptığı açıklamada, “Bu kadar kan ve gözyaşının döküldüğü olaylara siyasi kaygı ile yaklaşıp sırıtanlar şerefsizdir, namussuzdur, ahlâksızdır. 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde darbenin ilk anlarından itibaren Elif gibi dim dik duran ve durmaya da devam eden başta sayın genel başkanımız olmak üzere tüm ülküdaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Yüce Allah’ a şükürler olsun ki 15 Temmuz gecesi hainlerin karşısında dimdik duran sayın genel başkanımızı ilimizde layıkıyla temsil etmeyi bize nasip etti. Darbeye karşı omuz omuza mücadele ettiğimiz siyasi parti ayrımı olmaksızın tüm yiğitler yiğidi vatan evlatları hepinizden ayrı ayrı Allah razı olsun. Şehit özel harekatçıları unutmayın, Şehit Ömer Halisdemiri, Şehit vatandaşlarımızı,TBMM’yi bombalayan hainleri, İlimizde Darbeye karşı cesurca duran yiğitleri unutmayın. Yeraltında dümdüz yatmak için yer üstünde dimdik yaşamak lazım! Bu gün Allah göstermesin bir kez daha aynı şeyler yaşansa yine sizlerle beraber olacak şehadete yürüyeceğiz. Allah bu millete bir kez daha kara günler göstermesin. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.15980911254883