KIZILTAN Eczanesi
HÜLYA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
Bolu 5 günlük hava tahmini

Evcil çok sert konuştu

18 Nisan 2017

MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil, sosyal medya hesabından çok sert sözlere imza attı. Evcil, “Kripto FETÖ’cü arayan salyalı pis...

MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil, sosyal medya hesabından çok sert sözlere imza attı. Evcil, “Kripto FETÖ’cü arayan salyalı pis ağzıyla MHP’ye saldıranlara baksın. Bu şehir 15 Temmuz’da Demokrasi Meydanı’nda elinde Türk Bayrağı ile avazı çıktığı kadar bağıran ve tutuklanan çok hain gördü. Herkes bahçesini temizlesin. Kimsenin bahçesine girmeyiz, kimseyi bahçemize sokmayız” ifadelerini kullandı.

AK Parti içindeki bazı kişilerin MHP’ye yaptıkları referandum eleştirileri sonrasında Facebook hesabından çok sert ifadeler kullanan MHP İl Başkanı Adem Evcil, iktidar partisi içinde FETÖ’cü yapılanma olduğuna dikkat çekti. AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’a karşı parti içinde adice muhalefet edildiğini belirten Evcil’in açıklamaları şu şekilde…

“SENİN EDERİN NE ÇAKAL”

“Fethullah Gülen olacak aşağılık mahlukata apartman toplantısında methiler düzen STK başkanları, MHP oylarını Whatsapp yazışmalarında tartar olmuş. Senin ederin ne de neyi tartıyorsun çakal. Milli birliğimize sayıları sokmayacağız. Az biraz Reisi Cumhuru ve İl Başkanınızı örnek alın. Bayramlık ağzımı açtırmayın, altında kalırsınız.”

“KORKUDAN ANASININ ETEĞİNİN ALTINA SAKLANAN”

“Sayı hesabını çok yapmak istiyorsanız 15 Temmuz gecesi Bolu sokaklarına bakın. Türkiye meydanlarına bakın. Korkudan anasının eteğinin altına saklananlardan olmadık, Elhamdülillah”

“AK PARTİ İL BAŞKANINA YAPILAN ADİCE MUHALEFET”

Sayın Ak Parti İl Başkanının bu süreçte kendi içinde neler yaşadığının yakın tanığıyım. İçerisindeki bu kadar adice muhalefete rağmen bu seçimde galip çıktı ya yediremiyorsunuz. 15 Temmuz’un en büyük kazanımı olan milli birliğimize gölge düşüremeyeceksiniz. Kripto FETÖ’cü arayan salyalı pis ağzıyla MHP’ye saldıranlara baksın. Bu şehir 15 Temmuz’da Demokrasi Meydanı’nda elinde Türk Bayrağı ile avazı çıktığı kadar bağıran ve tutuklanan çok hain gördü. Herkes bahçesini temizlesin. Kimsenin bahçesine girmeyiz, kimseyi bahçemize sokmayız”

“SEÇİMİN GALİBİ BELLİDİR”

“Bu seçimin kazananı Evet’tir. Evet’in tarafları da bellidir. Öküz altında buzağı aramak namertliktir.”

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama