“ESRAR YERİNE BONZAİ GETİRDİ, DÖVDÜM”

  20 Ekim 2016

  Bolu’da bir otoparkta kendisine uyuşturucu temin ettiği kişiyi darp ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıkan 19 yaşındaki B.T. “Esrar istedim, bonzai getirmiş.

   Paramı geri vermek istemeyince dövdüm” dedi.

  Olay Bolu’da meydana geldi. İddiaya göre uyuşturucu madde kullanıcısı B.T. ve arkadaşı İ.G., kendilerine ara ara madde temin ettiğini ileri sürdükleri O.S.’yi arayarak buluşma talebinde bulundular. O.S. İle Bolu’da bir otoparkta buluşan gençler, 50 TL vererek esrar bulmasını istediler. O.S. birkaç saat sonra geri dönerek esrar yerine bonzai getirdi. Bunun üzerine B.T. Bonzai kullanmadığını söyleyerek O.S.’den parasını geri istedi. Parayı vermek istemeyince ikili arasında kavga çıktı. Otoparktaki görevlilerin polisi aramasıyla birlikte gençler karakola götürülürken, otoparkta el fenerleriyle yapılan aramada uyuşturucu madde bulunamadı. Bir miktar bonzai bir süre sonra bulundu denilerek otopark görevlileri tarafından karakola götürüldü.

  Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı, daha önceden de uyuşturucu madde kullanımı nedeniyle yargılanan B.T.’ye “Geçen dosyada tövbe ettiğini söylemiştin. Neden hep uyuşturucu sebebiyle buraya geliyorsun?” dedi. B.T. Olayın önceden olduğunu söyleyerek, “O.S. Bizi eskiden Büyük Kökez’in oraya çağırırdı. Bu defa otoparka çağırdı. Esrar istedik. 50 TL de para verdim. Ama bir süre sonra geri geldi, bonzai getirmiş. Ben bonzai kullanmadığım için paramı geri istedim. Vermek istemeyince tartışma çıktı” dedi.

  O gün otoparkta bulunan tanık R.T. de otoparkta Kurtlar Vadisi’ni izlerken kavga sesini duyarak dışarı çıktıklarını, olaydan bu şekilde haberdar olduğunu söyledi. Uyuşturucu madde temin etmek ve ticaretini yapmaktan yargılanan O.S.’nin ise Hatay’da asker olduğu ortaya çıktı. O.S.’nin bulunduğu yerde ifadesinin alınması için duruşma 24 Kasım 2016 tarihine ertelendi. 

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.14770317077637