MİNA Eczanesi
İKLİM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

MİNA Eczanesi
Semerkant Mah.Erbayram Sok.No:A/5Bolu (Semerkant Sağlık Ocağı Yanı)
Tel: 0374 217 95 66
İKLİM Eczanesi
Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)
Tel: 0374 210 14 34
Bolu 5 günlük hava tahmini

ESNAFLARA MÜJDE

11 Ocak 2020

KREDİ MALİYETLERİ DÜŞÜRÜLDÜ

Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi, yaptığı açıklama ile esnaflara kullandırılan kredilerde 6 Ocak 2020 tarihinden itibaren faiz oranı %6’dan %4,5’e, bloke kesintileri %3’den %2’ye, masraf karşılıkları ise %1,5’dan %1,25’e düşürüldüğünü açıkladı.

 

S.S. Bolu Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi tarafından esnaf ve sanatkarların yükünü azaltmak ve kullanacakları krediler ile ülke ekonomisine katkı sağlamaları sebebiyle kredi maliyetlerinin aşağı çekildiği duyuruldu.

 

Esnaflara kullandırılan kredilerde 6 Ocak 2020 tarihinden itibaren faiz oranı %6’dan %4,5’e, bloke kesintileri %3’den %2’ye, masraf karşılıkları ise %1,5’dan %1,25’e düşürüldüğü açıklandı.

 

S.S. Bolu Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi tarafından yapılan açıklamada, “1954 yılından beri aralıksız olarak Bolu esnafının hizmetinde olan S.S. Bolu Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi her geçen gün esnaflarımızın destek ve katkılarıyla büyümeye,  gelişmeye ve ortaklarına tüm hızıyla kendi binasında hizmet vermeye devam etmektedir. Bu bağlamda devletimizin ve genel merkezimizin siz değerli esnaflarımız için yaptıkları çok önemli çalışmaları ve hizmetlerini sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz.

 

Değerli ortaklarımız; TESKOMB Genel Başkanımız Sayın A.Kadir Akgül’ün,  Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Halkbank Genel Müdürlüğü nezdinde yaptığı yoğun çalışmalar sonucunda kooperatifimizin kefaletiyle siz değerli esnaflarımıza kullandırılan kredilerde 6 Ocak 2020 tarihinden itibaren faiz oranımız %6’dan %4,5‘e, bloke kesintileri %3’den %2’ye, masraf karşılıkları ise %1,5’dan %1,25’e düşürülmüştür.

Kredi maliyetlerinin aşağı çekilmesi ile esnaf ve sanatkârımızın işlerinin ve omuzlarındaki yüklerinin biraz olsun azalacağına ve bu faiz oranlarıyla esnaflarımızın kullanacağı kredilerin ülke ekonomisi ne de büyük bir canlılık ve hareketlilik getireceğine inanıyoruz.

 

Yapılan bu değişiklik ve indirimlerin tüm esnaf ve sanatkârlarımız için hayırlı olmasını temenni eder, bu vesileyle Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatiflerimiz için bu imkânların sağlanmasında büyük katkıları bulunan ve yıllardır esnafımızdan desteğini hiç esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a ve TESKOMB Genel Başkanımız Sayın A.Kadir AKGÜL’e teşekkür eder şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verildi. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama