Bolu 5 günlük hava tahmini

ESKİ YÖNETİCİLERDEN BAŞKAN ADAYI MI ÇIKIYOR

12 Nisan 2019

Mayıs ayı yaklaşırken Boluspor başkanlığı içinde kulislerde bir çok isim gündeme geliyor. Bolu da altı yıldır birlikteliklerini bozmayan bir çok eski yönetici kurdukları gün ile dostluklarına nazar değdir mesken bu gurubun içinden Boluspor Başkanlığı için bir adayın çıkacağı kulislerde sıkça konuşulmaya başlandı.

Gün grubundan Başkan adayımı çıkıyor. Boluspor da 6 yıl önce yöneticilik yapan şuanda mevcut yönetimde görev yapan bir çok iş adamı kurdukları Gün grubuyla dikkat çekiyorlar. Geçtiğimiz gün 156 defa bir araya gelen 312 haftadır oluşturdukları topluluğu bozmayan eski ve mevcut yöneticiler Mayıs Ayı içinde yapılacak Boluspor kongresi içinde nabız yokluyorlar.

Boluspor  başkanlığı için kendi içlerinde bir başkan adayı çıkması beklenirken yaptıkları toplantılarda içlerinden bir kişiye biz buradayız seni destekliyoruz mesajını verdikleri gelen haberler arasında .

Altı yıldır bir arada olan bu gurup önümüzdeki günlerde sürpriz bir açıklama yaparak Başkan adayı çıkarmayı da hedefliyorlar. Bolu da 312 hafta toplana bu gruba da maşallah diyip birlikteliklerine nazar değmesin diyerek en kısa zamanda yapacakları açıklamanın da takipçisi olacağız.

Kamu oyunda daha önce Ferhat Bağcı, Hakan Özmen isimleri başkanlık için ismi geçerken üçüncü isimin gün grubundan kimin olacağı merak ediliyor. Bolusporluyuz

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Rwitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama