Bolu 5 günlük hava tahmini

Ercoşkun ve Küpçü’den Boluspor kampına çıkarma

11 Ocak 2013

Antalya Belek’te 2’nci yarı hazırlıklarını sürdüren Boluspor’un kampına Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü’den moral ziyareti...

 
Antalya Belek’te 2’nci yarı hazırlıklarını sürdüren Boluspor’un kampına Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü’den moral ziyareti...
Ocak Ayı’nın başından bu yana tüm hızı ile 2’nci yarı için çalışmalarının sürdüren teknik heyet ve futbolculara moral vermek ve yönetiminde yanında olduğunu belirtmek için Boluspor’un kampını ziyaret edecek olan Ercoşkun ,bu sabah Antalya’da olacak.
2’nci yarı öncesi takıma moral vermek için kampa katılacağını belirten Ercoşkun, “İkinci yarı inşallah ilk yarıdan çok daha iyi olacak. Takımımız Oğuz hoca ile birilikte ilk yarının sonlarına doğru iyi bir çıkış yakaladı. Yeni transferlerle ekibimizin sezon sonunda mutlu sona ulaşacağına inanıyorum” dedi.
Sabah saatlerinde Antalya Belek’te bulunan Riu Kaya Otel’e, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve AK Parti il yönetiminden, aynı zamanda Boluspor yönetim kurulu üyesi olan Nadi Okur’la birlikte Belek’e gidecek olan Ercoşkun “Önceki yıllarda olduğu gibi geleneksel hale gelen ziyaretlerimiz, hem destek vermek, hem de moral ziyareti kapsamında olacaktır” dedi.
Yapılan ziyaretle hem takımı izliyoruz, hem de yönetici arkadaşlarla da bir araya geliyoruz diyen Ercoşkun, “Takımı yanında olmak bizi heyecanlandırıyor. Mutlu ediyor. İnşallah bu zamana kadar yapmış olduğumuz, destekler, maddi- manevi devam edecektir. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşan taraf biz oluruz” dedi.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama