AYLİN Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

AYLİN Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad. No:63-12(İng Bank Karşısı)
Tel: 0374 217 30 02
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

Engelli Bireylerimizden “Çanakkale Destanı”

15 Mayıs 2019

10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında engelli öğrencilerimiz tarafından düzenlenen tiyatro gösterisi katılımcılardan tam not aldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe Bolu Valisi Ahmet Ümit, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit, daire müdürleri, engelli ailelerimiz, engelli bireylerimiz, kahraman gazilerimiz ve davetliler katıldı.

Sayı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit, bu özel hafta kapsamında düzenlenen ve düzenlenecek olan etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit’in konuşmasının ardından Semiha Şakir Spastik Engelli Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri tarafından ortaklaşa hazırlanan tiyatro gösterisi yer aldı.

Engelli bireylerimizin ellerine imkânlar verildiğinde neler yapabileceğinin de bir göstergesi olan tiyatro gösterisinde “Çanakkale Destanı” canlandırıldı.

Zihinsel, bedensel ve işitsel engelli çocuklarımızın oynadığı tiyatro gösterisinde, evlatlarımızın üstün performansları zaman zaman duygulu anlar yaşayan izleyenler tarafından uzun süre alkışlandı.

Tiyatro oyunu sonrasında Vali Ümit, tiyatro gösterisinde emeği geçen öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Düzenlenen etkinlik hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi. Elif Erdoğan

Engelli Bireylerimizden “Çanakkale Destanı”
Engelli Bireylerimizden “Çanakkale Destanı”
Engelli Bireylerimizden “Çanakkale Destanı”
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama