NANELİMON Eczanesi
ÇAMLIBEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

En kapsamlı denetim sürüyor

11 Ağustos 2020

Bolu’da İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde, ‘Sağlık için hepimiz için’ sloganı ile gerçekleştirilen (Covid-19) tedbirleri kapsamında valilerin yönetimi ve koordinasyonunda koronavirüs denetimleri başladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde, ‘Sağlık için hepimiz için’ sloganı ile gerçekleştirilen (Covid-19) tedbirleri Bolu'da başladı. Denetimler kapsamında kentin işlek cadde ve sokakları ile kafe ve restoranlar kontrol edildi. Denetimlere Bolu Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan ile Oda Başkanları katıldı. Denetimler öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan Atılkan, “Yasaklar sonrasında kontrollü sosyal hayat dediğimiz bir hayata geçtik. Bu süreç içerisinde birçok faaliyet alanı ve işyerleri açıldı. Belirli kurallar dahilinde açıldı. Bilim Kurulu’nun belirlediği çalışma rehberi ile çalışmalar devam etti. Biz de bu kontrollü sosyal hayat dediğimiz hayata geçiş sırasında kurallara uymaya özen gösteriyoruz. Denetimlerimiz de belli aralıklar ile devam edecek” ifadelerini kullandı.

Bolu Valisi Yardımcısı Ahmet Atılkan öncülüğünde polis ekipleri ile denetimler sürdü. Denetimler belli aralıklarla kentin işlek cadde ve sokaklarında devam edecek.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama