ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

EMLAKÇILAR’DAN FETÖ MÜCADELESİNE DESTEK İSTENDİ!

26 Ağustos 2016

Bolu Takip Gazetesi olarak 12 Ağustos tarihli nüshamızda ‘ABİLER VE ABLALAR EVLERİ BOŞALTIYOR!’ başlığını atmış, FETÖ/PDY üyelerinin ilimizde özellikle hava karadıktan sonra evlerini boşaltarak kendilerini gizlemeye çalıştıklarına dikkat çekmiştik. İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya bu gün Bolu Emlak Komisyoncuları Derneği üyesi yaklaşık 50 emlakçıyla bir araya gelerek destek istedi.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Karamanlı Mahallesi'ndeki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü binasında, ilde faaliyet gösteren emlakçılara yönelik düzenlenen bilgilendirme toplantısına İl Emniyet Müdürü Kızılkaya ile emlakçılar katıldı. Kızılkaya, burada yaptığı konuşmada, iş alanlarında karşılaşabilecekleri FETÖ üyeleri hakkında emlakçıları bilgilendirmek ve bu konuda bilgi alışverişi yapmak için bir araya geldiklerini belirtti.

15 Temmuz'da gerçekleşen darbe teşebbüsüyle artık hiç kimsenin aklında FETÖ'nün silahlı bir terör örgütü olup olmadığı konusunda soru işareti kalmadığını aktaran Kızılkaya, "15 Temmuz Darbe teşşebbüsüyle birlikte FETÖ/PDY’nin silahlı terör örgütü olmadığı yönündende ki soru işaretlerinin hepsi ortadan kalktı. Bunu kendileri adeta altın tepsi içinde Türkiye’ye gösterdiler. Bolu’da tek damla kan akmadan o geceyi geçirmemizin en büyük etkeni, sokaklara çıkan, sokakları bu darbecilere bırakmayan Bolu halkıdır. Bolu halkının vermiş olduğu tepki sonrası hazır bekleyenler o akşam dışarı çıkamadılar. Bunu o geceyi yaşamış biri olarak söylüyorum” diye konuştu.

FETÖ/PDY mücadelesinin devam ettiğini ve Bolu’nun üniversite kenti olması nedeniyle emlakçılarla bir araya gelmek istediklerini belirtti. Örgüt mensuplarının yurtlarını ve belirlenen evlerini kaybettiklerini hatırlatan Kızılkaya, “"Bu işi ilimizde yapanlar sizsiniz. Bu işin profesyonel çalışanları sizsiniz. Eğitim dönemi geliyor. İlimizdeki özel yurt ve pansiyon sayılarına baktığımızda bunun 30 binden fazla üniversite öğrenci sayısına yeterli olmadığı aşikar. Dolayısıyla öğrencilerin en az üçte 2'si bir şekilde dışarılarda ev bulmak zorunda, birlikte ev tutmak zorunda. Bu insanların en az yarısı sizlere müracaat etmek durumunda. Biz kimseye suçlu demiyoruz ama eğer FETÖ öğrenciler için ev bakacaksa mutlaka sizlere gelecektir. Bunu biliyoruz. Dolayısıyla sizlerin bu konuda biraz daha dikkatli, uyanık olmanız ve bu konuya öncelik vermeniz birçok şeyi kolaylaştıracaktır” dedi. Kızılkaya, konuşmasının ardından FETÖ üyelerinin ev kiralamasıyla ilgili olarak bilgi alışverişinde bulundu. (Hakan Aydın)

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama