EKREM DOĞANAY İMAM HATİP ORTAOKULU KUTLU DOĞUM PROGRAMI DÜZENLEDİ

  18 Nisan 2013

  Yeniçağa’da ülkemizde birçok önemli insanı yetiştirmiş Ekrem Doğanay Hoca Efendinin ismini taşıyan İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri okulun eğitime açıldığı ilk yılında kutlu doğum programı düzenlediler.

   
  Yeniçağa’da ülkemizde birçok önemli insanı yetiştirmiş Ekrem Doğanay Hoca Efendinin ismini taşıyan İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri okulun eğitime açıldığı ilk yılında kutlu doğum programı düzenlediler.
  Programa İlçe Kaymakamı Barış Aktan, Belediye Başkanı Ahmet Kızıltan, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler ile ilçe halkı katıldı.
  İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği programda öğrenciler Peygamber Efendimiz (SAV)’e yazılan şiirleri seslendirdiler. Okul öğrencilerinden oluşan musiki korosu ise seslendirdikleri ilahilerle salondaki misafirlerin beğenisini topladı.
  Bolu ili genelinde en çok öğrenci sayısı ile dikkatleri üzerine çeken Ekrem Doğanay İmam Hatip Ortaokulu idarecileri program sonunda; “ Okulumuza isminin verildiği büyük alim insan Ekrem Doğanay hocaefendinin yolunda onu örnek alarak yetiştirmeye çalıştığımız çocuklarımızın düzenlemiş olduğu kutlu doğum programına teşriflerinizden dolayı teşekkür ederiz. Bizlere okulumuz adına yardımcı olan Kaymakamımız Barış Aktan’a Belediye Başkanı Ahmet Kızıltan’a, Ekrem Doğanay İlme ve Kuran’a Hizmet Vakfına, Anadolu Gençlik Derneği Yeniçağa Temsilciliğine ve İlçemizdeki İş Adamlarına şükranlarımızı sunarız.“ şeklinde açıklama yaptılar.
  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.1071109771729