NANELİMON Eczanesi
SİNEM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

DÖRTDİVANLILAR BU PROGRAMDA BULUŞACAK

14 Mayıs 2019

Dörtdivan Belediyesi tarafından Ramazan ayı münasebetiyle Dörtdivan Kaymakamlığı, DİVANKAV ve Dörtdivan Derneği destekleriyle Ramazan programı hazırlandı

Programa göre ilk olarak 16 Mayıs Perşembe günü Dörtdivan Kaymakamlığı ve Dörtdivan Belediyesi himayelerinde Şehit yakını, gazi, yetim ve özel durumu olan aileler ile bir iftar programı gerçekleştirilecek. İkinci program 26 Mayıs Pazar bütün gençlerimizin davetli olduğu Gençlerle Sahur Buluşması düzenlenecektir.

Ramazan takviminin final programı ise 2 Haziran Pazar günü köylerimiz ve mahallelerimiz dahil bütün vatandaşın davetli olduğu 2.000 kişilik “Dörtdivan Kardeşlik İftarı” adı altında bir şehir iftarı gerçekleştirilecek.

Program dolayısıyla Başkan Hamza Efe; kurulacak bu gönül sofraları ile toplumsal dayanışmamızın güçlenmesine, birlik ve beraberliğimizin artmasına, kardeşlik bağlarımızın pekişmesine vesile olmasını yüce mevlamızdan niyaz ederek özellikle arefe gününün bir gün öncesi olan 2 Haziran’da yapacağımız Dörtdivan Kardeşlik İftarı’na bayram tatili nedeniyle uzaktan teşrif edecek hemşehrilerimiz dahil bütün köylerimiz ve mahallelerimiz kadınıyla, erkeğiyle, çocuğuyla davetli olduğunu ifade etti.

Başkanımız Hamza Efe; böylesine bir Ramazan programının oluşmasına katkı sağlayan başta değerli Kaymakamımız Yusuf Kaptanoğlu, DİVANKAV ve Dörtdivan Derneği Yönetim Kuruluna ve hayırsever üyelerine şükranlarını sunarak desteklerinden dolayı teşekkür etti. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama