ÇAMLIBEL Eczanesi
ÖZGÜR Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
Bolu 5 günlük hava tahmini

DOĞANAY’IN 3-0 İÇİN İNANCI TAM

14 Haziran 2018

24 Haziran seçimleri kampanyası için AK Parti Teşkilatları her kademesiyle sabahın ilk saatlerinden başladıkları çalışmalarını sahur vaktine kadar sürdürürken, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay da bir an olsun sahadan ayrılmıyor.

Bugüne kadar yapılan çalışmalarda Bolu Halkının yaklaşımının olumlu olduğunu ve AK Parti’nin Lideri olan Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek olduğunu belirten Doğanay, 24 Haziran seçimlerinden AK Parti Bolu Teşkilatları olarak başarıyla çıkacaklarını söyledi.  Doğanay; “Bugün Partililerimiz ve Milletvekili adaylarımız ile birlikte Karaçayır ve Aktaş Mahallerindeyiz. Her gün olduğu gibi bugün de Milletvekili Adaylarımız, Belediye Başkanımız, Ekonomi Bakan Yardımcımız, İl Genel Meclisi ve Merkez İlçe Teşkilatımız olmak üzere Bolu’da 3-5 koldan seçim çalışması yapıyoruz. Ve şunu görüyoruz ki vatandaşımızın ümidi de umudu da AK Parti. Halkımız şunu çok iyi biliyor ki; ülkede muhalefet kisvesi altında bir yıkım ekibi var bir de 17 yıldır Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkeye hizmete devam eden yapım ekibi var. Bundan dolayıdır ki, halkımız da teveccühünü şuana kadar Ak Partiye göstermiş ve göstermeye de devam ediyor. Şurada seçimlere 11 gün kaldı. Bu aziz Millet, bu necip Millet yine hiçbir iş yapmayanları yine tercih etmeyecek.  Ve yine inşallah tercihini Ak Parti’den yana kullanacaktır. Bunu neye dayanarak söylüyorum. Bunu sahada olan bir İl Başkanı olarak söylüyorum. Sahada olan bizler şunu görüyoruz ki, milletimiz yine Ak Parti diyor. Ülkemizde istikrar için, gençlerimizin geleceği için, milletimizin birlik ve beraberliği için Ak Partiyle yola devam edeceklerinden hiçbir şüphemiz yok. Çünkü bizde milletimize derdimizi anlatacağız ve anlatmaya da devam ediyoruz” dedi.

 

“3-0 YAPMAMIZ GEREKİYOR”

Son zamanlarda Dolar üzerinden yaratılmaya çalışılan yaygaraya da dikkat çeken AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, ibadeti açlık olan bir milletin açlıkla terbiye edilemeyeceğini vurguladı. Son olarak Bolu’da 3-0 yapacaklarına olan inançlarını bir kere daha yenileyen Doğanay; “Bizim derdimiz milletimize hizmet etmek. Milletimize efendi olmak için değil, biz milletimize hizmet kar olmak için göreve talibiz. İnşallah 24 Haziran sonrasında da Genel Başkanımızın öncülüğünde yolumuza devam edeceğiz. Bolu’da gelişimin, değişimin ve dönüşümün sürmesi için 3-0 yapmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.  

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama