DOĞAL Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

DOĞAL Eczanesi
YasamKent Mah.Kalc Konutlar s Merkez 28.Blok Z­9
Tel: 0374 275 27 25
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

Doğanay’dan belediyecilik vurgusu

13 Mart 2019

“BELEDİYECİLİK BİZİM ASLİ GÖREVİMİZ“

Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adayları tarafından düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunana Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Belediyecilik bizim işimiz. Belediyecilik bizim asli görevimiz” dedi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

31 Mart mahalli ve idari seçimlerine sayılı günler kala partiler seçim çalışmalarını hızlandırırken, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adayları düzenledikleri kahvaltıda basın mensupları ile buluştu. Düzenlenen kahvaltıya Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Ak Partili İl Genel Meclisi Üyesi Adayları katıldı.

“BOLU DEĞİŞTİ VE DÖNÜŞTÜ”

Kahvaltıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu’nun değişip dönüştüğünün altını çizerek, “Çok kıymetli milletvekilim, belediye başkanım ve belediye başkanı deme sebebimde 31 Mart’ı sahada yaşayan bir başkan olduğum için böyle diyerek sözlerime başladım. Yine çok değerli dava arkadaşlarım, il genel meclisi üyesi arkadaşlarım ve basın mensupları hepiniz hoş geldiniz. Bizler seçim sürecini sadece ve sadece Bolu merkezde düşünen bir siyasi parti değiliz. 105 günlük süreçte çok kıymetli başkanlarımız, tüm teşkilatlarımız ile beraber hem merkez çalışırken, il genel meclisi üyelerimiz mesailerini köylerde harcıyorlar. Köylere gittiğimiz zaman yine vatandaşımızın tercihi 18 yıldır olduğu gibi bugün de Ak Parti’den yana. Tabi ki bu 18 yıllık süreç içinde özellikle kırsal ve köylerde vatandaşımızın kanalizasyonundan, yolundan, suyundan ve temel ihtiyaçlarının insan odaklı hizmet olarak gördüğümüz için 18 yıldır devam ediyoruz. Tabi bunu yaparken Bolu merkezde de aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Bunu doğru yapıyoruz ki Bolulu vatandaşlarımız 3 dönemdir bizlere onay verdiler. Bu süreç içerisinde Bolu’da yaşayanlar iyi bilirler ki, Bolu değişti ve dönüştü. Bundan önce görev yapan arkadaşlarımıza da yaptıkları çalışmalar adına bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BELEDİYECİLİK BİZİM ASLİ GÖREVİMİZ”

Belediyeciliğin kendilerinin asli görevi olduğunu ifade eden Doğanay, “Şunun altını kalın harflerle çizerek söylemek istiyorum. Gerek il genel meclisi üyelerimizin köylerde yaptığı çalışmalar gerekse de Bolu merkezde yaptığımız çalışmalar neticesinde vatandaşımız şunu çok iyi biliyor, bizlere inanıyor ki bizler bu onay veriyor. Biz de şunu çok iyi biliyoruz ki, kuruluş felsefesi belediyecilik olan bir Ak Parti’den geldiğimiz için, Ak Parti’nin Genel Başkanı Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da belediye başkanıyken neler yaptığını, o koskoca çöp dağlarından oluşan İstanbul’u nasıl bir dünya markası haline getirdiğine şahit olduysak, belediyecilikten gelen bir parti olarak yine gönül belediyeciliğinden yola çıkmış bulunuyoruz. Özellikle belediyecilik noktasında tevazu göstermeyeceğim. Belediyecilik bizim işimiz. Belediyecilik bizim asli görevimiz. Belediyecilik en iyi yaptığımız işlerimizden bir tanesidir. Belediyecilik bizim en iyi yaptığımız iş ki Türkiye’de Ak Parti belediyeciliğinden yararlanan şehirlerimizde neler yapıldığını hep birlikte görüyoruz. Onun için milletimizin karşısına çıkınca, sandığı önlerine koyunca çok rahat bir şekilde karşılarına çıkıyoruz” şeklinde konuştu.

Açıklamaların ardından adaylar ve partililer hep birlikte fotoğraf çektirdi.

Doğanay’dan belediyecilik vurgusu
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama