Bolu 5 günlük hava tahmini

DOĞANAY; “BOLU HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM”

12 Mart 2018

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, seçim sonrası ilk ziyaretini Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ne yaparak Bolu halkına kongreye gösterdikleri ilgi için...

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, seçim sonrası ilk ziyaretini Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ne yaparak Bolu halkına kongreye gösterdikleri ilgi için teşekkür etti. Doğanay, “Gerek Bolu Merkez’den, gerekse ilçelerden köylerden ve mahallelerden buradaki kongreye teşrif eden, bu salonun dışını da içini de hınca hınç dolduran vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Haber: Hakan Aydın

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın kongreden sonraki ilk ziyaretini Bolu Gazeteciler Cemiyeti oldu. Doğanay burada Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu ve gazetecilerle bir araya gelerek kongre öncesi ve sonrası için teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu, Doğanay’a görevinde başarılar diledi. Velioğlu, “Cemiyetimizin karşısında bulunan spor salonunda görkemli bir AK Parti kongresi yapıldı. Biz deburadan takip ettik gazeteciler olarak. Cumhurbaşkanımızın gelişi de gidişi de çok görkemli oldu. Salondaki süslemeler vatandaşların katılımı ile bugüne kadar yapılmamış bir kongre oldu. Nurettin Doğanay tek liste ile girdiği seçimde görevine devam etti. Biz de gazeteciler olarak takip ettik. Kendilerinin bugüne kadar bize gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yeni yönetimle görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

“BOLU HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM”

Velioğlu’nun ardından konuşan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, kongreye katılımdan dolayı Bolu Halkına teşekkür etti. Doğanay şöyle konuştu; “Bugün burada bulunmaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Ziyarete ilk buradan başlamak istedim. Bolulu hemşerilerimize ve vatandaşlarımıza bizim bir teşekkür etmemiz gerekiyor. Çünkü Bolu’da siyasi anlamda, gerek görselliği gerekse katılım anlamında yapılan en büyük siyasi mitinglerden bir tanesini gerçekleştirdik. Teveccüh gösteren tüm Bolulu hemşerilerime partili veya partisiz teşekkür ediyorum. Dün güzel bir gündü, özlemiştiniz, özlemiştik, hasret sona erecekti. Çünkü 9 yılın sonunda Sayın Cumhurbaşkanımızın Bolu’ya teşrifi söz konusuydu. Bizler AK Parti teşkilatları olarak uzun bir süreden bu yana hazırlık içindeydik. 20 gündür gece gündüz çalışma programı yürüttük. Bu programda emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ettiğimi belirtmek istiyorum. Bir teşekkür de tüm basın mensuplarımıza. Çünkü bizim ulaştığımız insan sayısı belli ama bütün herkese ulaşmak için basın gerekiyor. Basın olmadan doğal olarak bu olmuyor. Bu 15 – 20 günlük özellikle son süreçte gerek görsel, gerekse yazılı basının vermiş olduğu katkılardan ve emeklerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Siyasiler ve basın birbirinden ayrılmaz ikili olarak çalışma durumu var. Bir taraf olmadan öteki taraf olmuyor. Bununla birlikte en büyük teşekkürü Bolulu hemşerilerimize, gerek Bolu Merkez’den, gerekse ilçelerden köylerden ve mahallelerden buradaki kongreye teşrif eden, bu salonun dışını da içini de hınca hınç dolduran vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Cumhurbaşkanımıza yakışır bir karşılama ile dünkü programı bitirdik. Buradan sonra Sakarya mitingi vardı, orada Bolu’dan bahsetti. Bolu’daki coşkudan bahsetti. Bolu’daki insanların göstermiş olduğu ilgi ve alakadan bahsetti. Bizim açımızdan da vatandaşımız açısından da çok önemli. Bundan sonra AK Parti İl Başkanı sıfatıyla kapımızın herkese açık olduğunu bu kapının partili veya partisiz herkese açık olduğunu özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

 

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama