GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

DOÇENT ADAY VİZYONUNU AÇIKLADI

18 Mart 2019

Gerede'de yerel seçimlerde çıkış yapması beklenen Büyük Birlik Partisi’nin Gerede Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Emin Serin'in uzun süredir merakla beklenen ‘Proje Yönetim Anlayışı ve Gelecek Vizyonu’ belgesi geçtiğimiz hafta yayınlandı.

İnternet ortamında yayınlanan ve büyük ilgi gören belgeyle ilgili konuşan Doç. Dr. Serin, çizimler eşliğinde sayısal projeler sunmak yerine, ‘PROJE YÖNETİM ANLAYIŞI ve GELECEK VİZYONU’nu aktarmayı uygun gördüğünü belirterek, "Ayakları yere basan, harika bir yönetim felsefesi ile geliyoruz" diye konuştu.

 

EMİNSERİN.COM’DAN İNDİRİLEBİLİYOR

 

BBP Gerede Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Emin Serin'in Proje Yönetim Anlayışı ve Gelecek Vizyonu, Özgeçmiş, Mevcut Durum Analizi, Yönetim ve Çalışma İlkeleri, Gelecek Vizyonu ve Projeler olmak üzere 5 bölümden oluşuyor.

 

“Çizimler eşliğinde sayısal projeler sunmak yerine…”

 

Proje Yönetim Anlayışı ve Gelecek Vizyonu'nun www.eminserin.com sitesinden indirebileceğini belirten Doç. Dr. Emin Serin'in, "Kıymetli gençler, hanımefendiler, beyefendiler, dostlarım, çok değerli Geredeli hemşehrilerim ve Gerede'ye gönül vermiş yol arkadaşlarım; Gerede Belediyesini yönetmeye aday bir hemşehriniz olarak, çizimler eşliğinde sayısal projeler sunmak yerine, "PROJE YÖNETİM ANLAYIŞI ve GELECEK VİZYONU"mu aktarmayı uygun gördüm. Lütfen aşağıdaki bağlantıya (http://eminserin.com) tıklayarak dokümanı indirip, okuyun ve okutun değerli hemşehrilerim.

Ayakları yere basan, harika bir yönetim felsefesi ile geliyoruz."

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama