KORKUT Eczanesi
HAYAT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KORKUT Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Sok. No:25/4 (Köroglu Dev.Has.Pol.Karsisi)
Tel: 0374 270 26 20
HAYAT Eczanesi
Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.No:38
Tel: 0374 217 26 77
Bolu 5 günlük hava tahmini

DOÇENT ADAY HIZLI BAŞLADI

7 Şubat 2019

Büyük Birlik Partisi Gerede Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Emin Serin, çalışmalarına hızlı başladı. Serin, "Milletimizle birlikte Gerede'yi şu anda bulunduğu noktadan çok daha ileriye götüreceğiz" diye konuştu.

Adaylığının açıklanması Gerede kamuoyunda memnuniyetle karşılanan Büyük Birlik Partisi Gerede Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Emin Serin, çalışmalarına hızlı başladı.

Ziyaretlerinin ilk gününde, bu topraklarda İslamiyet’i yaymak için mücadele eden Horasan erenlerinden ve Gerede'nin manevi önderlerinden Akıncı Türkü Ramazan Dede'nin kabrini ziyaret eden Doç. Dr. Emin Serin, kısa süre içerisinde birçok kamu kurumu ve odayı ziyaret etti.

Her Cumartesi Gerede pazarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Doç. Dr. Serin, önce pazar duasına katılıyor, ardından pazar esnafına hayırlı işler dilerken, alışveriş yapan vatandaşlarla da birebir görüşüyor.

Gerede merkez ve deri sanayi bölgesine yönelik ziyaretlerini de sürdüren BBP Gerede Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Emin Serin, vatandaşlarla Gerede'nin geleceğine yönelik fikir alışverişinde bulunuyor.

Doç. Dr. Serin ayrıca geçtiğimiz günlerde Ankara'da Geredeliler Derneği'ni ziyaret ederek, gurbette yaşayan Geredelilerin, Gerede'ye ait görüşlerine başvurdu.

 

Yaptığı açıklamada Serin, “Gerede'de uzun süre görev yaptım. Buradaki yıllarımda her zaman hemşehrilerimizle iç içe oldum. Güzel dostluklar biriktirdim. Şimdi adaylığım vesilesiyle yaptığım ziyaretlerde görüyorum ki Geredeli dostlarımız da bizi unutmamış. Gerede'mize daha iyi bir yere getirmek, şehrimize yeni bir vizyon kazandırmak için çıktığımız bu yolda milletimizin desteğiyle başarılı olacağımıza inancım tam. Şu anda yaptığımız ziyaretlerde hemşehrilerimizle fikir alışverişi yapıyoruz. Gerede'yi geliştirecek çözümleri istişare ediyoruz. Bu istişarelerden de yararlanarak hazırladığımız projelerimizi inşallah önümüzdeki günlerde milletimizle paylaşacağız. Biz, ‘Birlikte güçlü Gerede’ diyoruz. Milletimizle birlikte Gerede'yi şu anda bulunduğu noktadan çok daha ileriye götüreceğiz” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama