SARUHAN Eczanesi
STAD Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
Bolu 5 günlük hava tahmini

DİVANKAV ve Dörtdivan Derneği’nden Efe’ye ziyaret

18 Nisan 2019

Dörtdivan ilçesinin değerli sivil toplum kuruluşları Dörtdivan Köroğlu Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (DİVANKAV) ve Dörtdivan Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza EFE'yi makamında ziyaret ederek hediye takdiminde bulundular.

Görüşmede her dönemden farklı olarak ilçemize hizmet ve eserler kazandırmak için çok sıkı bir işbirliği içinde olunması teyit edildi. Birlik ve beraberliğin ve bu memlekete olan hizmet aşkının ortak paydalarının olduğu vurgusu yapıldı. Bu işbirliği ve beraberliğin ilk icraatı olarak önümüzdeki Ramazan ayında DİVANKAV ve Dörtdivan Derneği öncülüğünde Dörtdivan ilçesi meydanında bütün halka hitap edecek büyük bir iftar programının düzenlenmesine karar verildi.

Belediye Başkanı Hamza Efe; “bu güzide kuruluşlarımızın ziyaretleri bizleri onurlandırdığını, halkımızı iftar sofrasında bir araya getirecek olan bu programın şimdiden hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Dörtdivan’ın tanıtımına, çocuklarımızın eğitimine, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine şu zamana kadar büyük katkıları olan bu kuruluşlarımızın başımızın tacı olduğunu ifade eden Efe, “Dörtdivan Belediyesi olarak bundan sonra güçlü bir Dörtdivan toplumunun gereği olarak bu sivil toplum kuruluşlarımız ile kol kola ve omuz omuza hareket edileceğiz. DİVANKAV ve Dörtdivan Derneğine kurumsal destek sağlanması ve faaliyetlerinin desteklenmesi noktasında her türlü irade ortaya koyulacak” dedi. 

Ziyaret tebrik ve teşekkür konuşmalarından sonra fotoğraf çekimi ile sona erdi. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama