SAĞLIK Eczanesi
ÇAĞLA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SAĞLIK Eczanesi
İzzet Baysal Mah Çakmaklar Cad HacıAhmet ÇatladıoğluApt.No:40/A
Tel: 0374 217 88 77
ÇAĞLA Eczanesi
Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)
Tel: 0374 212 20 16
Bolu 5 günlük hava tahmini

DERE KENARINDA BULUNAN KATI ATIKLAR TEMİZLENDİ

29 Eylül 2020

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Abant Deresi’nin, Ömerler Köyü ile Abant Su arkası mevkiine kadar olan kısmında dere kenarlarında bulunan doğaya ve çevreye zarar veren katı atıkların temizleme işinin tamamlandığını duyurdu.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Abant Deresi’nin, Ömerler Köyü ile Abant Su arkası mevkiine kadar olan kısmında dere kenarlarında bulunan doğaya ve çevreye zarar veren katı atıkların temizleme işinin tamamlandığını duyurdu. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda, “2020 yılı İl Özel İdare Bütçesinden Müdürlüğümüze ayrılan ödenek ile Bolu İli Abant Deresi’nin, Ömerler Köyü ile Abant Su arkası mevkiine kadar olan 15-20 km. kısmını kapsayan kısımda dere kenarlarında bulunan doğaya ve çevreye zarar veren katı atıkların 31 Ağustos tarihinde başlayan temizleme işi 19 Eylül tarihinde tamamlanmıştır. Karton, naylon, ambalaj, plastik boru, yatak süngeri, araç lastiği gibi çıkan atıklar Bolu Belediyesi katı atık depolama sahasına gönderilmiştir.

Halkımızın bu konuda daha bilinçli davranarak atıkları etrafa atmaması ve kirliliğin oluşmadan önlenmesi büyük önem taşımaktadır. Atıklarını etrafa atarak doğaya ve çevreye zarar verenlerin tespit edilmesi halinde gerekli işlemler uygulanacaktır” ifadeler yer aldı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama