SİNEM Eczanesi
NANELİMON Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SİNEM Eczanesi
Tabaklar Mah.Kutucular Sk.No:7/A(Karaçayır Migros Çaprazı)
Tel: 0374 218 21 26
NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
Bolu 5 günlük hava tahmini

CUMHUR İTTİFAKI YOK YAZILDI

9 Ekim 2019

Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı 2. Toplantısı’nda, oturuma geç gelen Cumhur İttifakı grubu yok yazıldı. Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri yok yazıldıkları için Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tepki göstererek, meclis salonunu terk etti.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı 2. Oturumu beklenmedik gelişmelerle başladı. İlk önce Ülkü Ocakları İl Teşkilatı, meclis salonuna gelerek CHP’li Meclis Üyesi Resmiye Kahruman’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef alan paylaşımlarını protesto etti.

Yaşanan diğer bir gelişmede ise meclis toplantısına Cumhur İttifakı grubu yok yazıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, meclis toplantısını ilan edildiği saat olan 17.30’da değil 17.34’te yeterli çoğunluğun sağlanması üzerine başlattı. Meclis toplantısına yaklaşık 9 dakika geç gelen Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri ise koltuklarına oturduktan sonra Başkan Özcan’a yok yazılıp yazılmadıklarını sordu. Başkan Özcan ise “Ben meclisi başlaması gereken saatte başlattım. Hatta fazladan 4 dakikada bekledim. Hukuken yapabileceğim bir şey yok. Dilerseniz meclisi takip edebilirsiniz ancak kararlarda oy kullanamazsınız” dedi.

Bu sözlerin üzerine salonu terk eden Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a da tepki gösterdi.

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama