SEVİM Eczanesi
KURUKAHVECİ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
KURUKAHVECİ Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Aydınöz Apt. no:51/19C (Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 210 16 17
Bolu 5 günlük hava tahmini

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİ"

26 Şubat 2021

Bolu Karamanlar Mahallesi'nde 0-6 yaş arası çocuklara hizmet veren Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi, pandemi sürecinde çocuklara gösterdiği hassasiyet ve çalışmalarıyla Bolu'da en çok tercih edilen kreşlerden biridir. Her çocuğun yaş grubuna uygun eğitici ve öğretici içerikler oluşturarak onların gelişimine doğrudan katkı sağlıyor.

Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi, okul öncesi eğitimin bilincinde olarak küçük yaştaki öğrencilerin psikomotor ve bilişsel becerilerinin ilerleyen eğitim dönemlerinde daha hızlı gelişmesini sağlamak amacıyla kapsamlı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Eğitimde kullanılan oyuncak ve diğer materyaller düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve kontrolü sağlanmaktadır.

 

Pandemi döneminde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat edildiğini belirten Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi kurucusu Aylin Özdemir, "Çocuklarımızı hijyen kurallarıyla ilgili sürekli bilinçlendiriyoruz. Kreşe girdikleri andan itibaren kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Hijyen kurallarımız en üst seviyede. Özellikle çocukların temas edebileceği alanlarda temizlik konusunda çok hassas davranıyoruz" dedi.

 

Küçük yaştaki öğrencilerin beslenmelerinin uzman kişiler tarafından hazırlandığını açıklayan okul kurucusu Aylin Özdemir, "Biz çocuklarımızın zihinsel gelişimleri olduğu kadar fiziksel gelişimlerinin de sağlanması amacıyla uzman kişiler tarafından yemek listelerini hazırlıyoruz. Yaşadığımız pandemi sürecinde hijyen konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti beslenme konusunda da devam ettiriyoruz.  Çocuklarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli" şeklinde konuştu.

 

Ailelerin güvenli tercih edebileceği bir kurum olan Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi, yaptığı çalışmaları, hijyen kuralları ve gösterdiği ilgiyle çok sayıda velinin takdirini kazanmıştır.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama