CHP’YE TAZE KAN

  9 Ekim 2018

  Cumhuriyet Halk Partisi Yeniçağa İlçe Başkanı Birol Gürel’in istifası ile boşalan koltuğa Hakan Karamanoğlu getirildi.

  Cumhuriyet Halk Partisi Yeniçağa ilçe teşkilatına senelerce hizmet veren başkan Birol Gürel’in istifası ile boşalan Yeniçağa İlçe Teşkilat Başkanlığı’na Hakan Karamanoğlu getirildi. CHP Yeniçağa İlçe Başkanı Birol Gürel’in istifası ile bayrağı devralan Hakan Karamanoğlu, “Yıllarca Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında gururla çeşitli görevlerde yer aldım. Birol beyin istifasıyla Kazım Başkanım beni bu göreve layık gördü. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzde yaklaşan bir yerel seçimler var. Yeniçağamız ve Bolumuz için bu süreçte özveriyle çalışacağız” dedi.

  ROZETİ BİZZAT KARSU TAKTI

  Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Yeniçağa İlçe Teşkilatına yıllarca Köy Hizmetleri ve İl Özel İdaresi bünyesinde mühendis olarak hizmet verip emekli olan Adnan Güngör dahil oldu. Bolu İl Başkanı Kazım Karsu tarafından bizzat rozeti takılan Adnan Güngör, “Yıllarca Köy Hizmetleri ve İl Özel İdaresi bünyesinde ilimizin yaklaşık tüm köylerinde özveriyle çalışıp ve emekli oldum. Bundan böyle halka hizmete büyük onur duyarak katıldım Cumhuriyet halk Partisi çatısı altında devam edeceğim. Kazım Başkanıma rozetimi takarak beni onurlandırdığı için teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

  Bolu İl Başkanı Kazım Karsu ise, “Yıllarca devlet memuru olarak canla başla halka hizmet eden Adnan Bey’in bundan sonra hizmetlerine partimiz çatısı altında devam etmek istemesinden onur duyduk. Kendisine bundan sonra ki çalışmalarında başarılar diliyorum. İnşallah kendisini Cumhuriyet Halk Partisi’nden il genel meclisi üyesi olarak  görmeyi istiyoruz” dedi.(BMA)

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.41735196113586