ÖZCAN Eczanesi
SOYSAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
Bolu 5 günlük hava tahmini

“CHP’NİN GENEL BAŞKANI’NI TEHDİT ETMEK, MİLYONLARI TEHDİT ETMEKTİR”

19 Kasım 2020

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik hiçbir tehdide pabuç bırakmayacaklarını vurgulayarak; “CHP, Türkiye’nin mayasıdır, sigortasıdır. Kimse yaşamaktan zevk aldığı karanlık dehlizlere, ülkeyi taşımaya çalışmasın, Ne partimizin bir üyesi, ne bir yöneticisi, ne de milyonların oyuyla seçilmiş liderimiz olan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, sözde kabadayıların tehdidiyle geri adım atacak değildir” dedi.

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi eleştiren sözlerinin ardından bir şahıs tarafından tehdit mektubu aldığını söyledi.

 

Konuya ilişkin bir açıklamada bulunan Karsu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik hiçbir tehdidi kabul etmediklerini belirterek; “CHP’nin Genel Başkanı’nı tehdit etmek, milyonları tehdit etmektir” dedi. Başkan Karsu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “ Sayın Genel Başkanımızın grup toplantısında yaptığı konuşmada AK Parti Genel Başkanı Sayın Erdoğan’ı ve onu destekleyen MHP genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi eleştiren konuşmasından sonra adı yeraltı dünyası suç örgütü yönetmekle anılan bir zat, kamuoyuna açık bir mektupla Sayın Genel Başkanımızı ölümle tehdit etmiş ve çok ağır bir hakarette bulunmuştur. Aynı mektupta Sayın Erdoğan’a ve Sayın Bahçeliye’de övgüler düzmüştür. Öğreniyoruz ki iktidarın üçüncü bir ortağa ihtiyacı var. Giderayak biçareden medet umuyorlar. Türk siyaseti bugüne kadar böyle bir tablo yaşamadı.  CHP’nin Genel Başkanı’nı tehdit etmek, milyonları tehdit etmektir, Cumhuriyeti tehdit etmektir. Ne partimizin bir üyesi, ne bir yöneticisi, ne de milyonların oyuyla seçilmiş liderimiz olan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, sözde kabadayıların tehdidiyle geri adım atacak değildir.

 

“OLAYIN SONUNA KADAR TAKİPÇİSİ OLACAĞIMIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi masa başında yazılan bir dilekçe ile kurulmuş bir parti değildir.  Cumhuriyet Halk Partisi onu kuran ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyaya meydan okuyan eserinin adıdır. Yeraltı dünyası liderlerine ya da sözde kabadayılara asla pabuç bırakmayız. Genel Başkanımıza nereden ve kimden gelirse gelsin hiç bir tehdidi kabul etmeyiz. CHP, Türkiye’nin mayasıdır, sigortasıdır. Kimse yaşamaktan zevk aldığı karanlık dehlizlere, ülkeyi taşımaya çalışmasın. Buna ne güçleri ne nefesleri yeter. Türkiye Cumhuriyeti, 2. Yüzyılına, safralarından arınmış bir halde girmeye hazırdır. Bu ülke; korkusuz, yüreği ülke sevgisiyle dolu, yarınlara umutla bakan milyonlarca aydınlık insanların vatanıdır. ‘Değişim ve reform’ diyenlerin biraz samimiyeti varsa, bu fütursuza gerekli işlemlerin yapılması yönünde harekete geçmeleri gerekir. Son olarak iktidarın samimiyetine turnusol kâğıdı işlevi görecek bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağımızı duyurur. Genel Başkanımıza yönelik hiç bir tehdidi kabul etmediğimizi bir kez daha önemle deklare ederim.”

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama