CHP Parti Meclisi Üyesi Emecan Bolu’da

  13 Eylül 2018

  CHP Parti Meclisi Üyesi Emine Gülizar Emecan, CHP'nin hazırladığı yeni ekonomi modeli ile ilgili Bolu'da bilgilendirme toplantısı düzenledi.

  Bolu Gazeteciler Cemiyeti'nin Karaçayır Mahallesi'nde bulunan sosyal tesisinde gazetecilerle bir araya gelen Emecan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin şu anda ağır bir ekonomik krizden geçtiğini ileri sürerek, muhalefet partisi olarak kendilerinin bu sürece duyarsız kalmalarının mümkün olmadığını belirtti. CHP'nin ekonomi uzmanlarının bir çalışma yürüttüğünü anlatan Emecan, "Bu krizden bu ülke nasıl kurtulur, en az zararla bu süreç nasıl atlatılır konusunda bazı çözüm önerileri oldu. Bunu kamuoyu ile paylaştık." dedi.

   

  "ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye yaptırımları inkar edilemez." diyen Emecan, "Hakikaten sürekli tehdit, sıkıştırma ve baskı var. CHP'nin zaten bunu inkar etmesi ya da desteklemesi mümkün değil. Biz kesinlikle karşısındayız. Ne yapılması gerekiyorsa adına dış güçler diyorsak, Amerika diyorsak ne tür yaptırım yapılması gerekiyorsa biz onu destekleriz her zaman." ifadelerini kullandı.  Emecan, Türkiye'nin yaşanan ekonomik gelişmeler karşısında güçlü durması gerektiğine vurgu yaptı.  Toplantıda, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, İl Başkanı Kasım Karsu ve partililer de hazır bulundu. AA

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.57280588150024