ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

CHP, Kıbrıscık’ta temayül yoklaması yaptı

16 Kasım 2018

CHP, Kıbrıscık’ta aday belirliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Teşkilatı, 2019 Mart Yerel Seçimleri için aday belirleme çalışmaları kapsamında Kıbrıscık’ta temayül yoklaması yaptı.

Haber: BMA

2019 Mart ayında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu Teşkilatı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlimiz Kıbrıscık ilçesinde mevcut Belediye Başkanı Doğan Dağ’ın yeniden aday olmayacağını açıklaması üzerine CHP Bolu Teşkilatı, temayül yoklaması gerçekleştirdi. Temayül yoklaması için Kıbrıscık’a giden CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililer İlçe Örgütü ile bir araya geldi. Temayül öncesi bir konuşma yapan İl Başkanı Karsu, yerel seçimler için çalışmalarının aralıksız devam ettiğini, Cumhuriyet Halk Partisi olarak sandıktan güçlü bir şekilde çıkacaklarını ifade etti.

İl Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Özcan’ın Divan Başkanlığına seçildiği temayülde Kıbrıscık Belediye Başkanı Aday Adaylığına Alaattin Karadoğan, H.Hüseyin Yaman, Emin Tekemen ve Şahin Yerlikaya müracaat etti. Divan Kurulu Başkanlığı, Alaattin Karadoğan’ın İl Genel Meclisine müracaatı olması sebebiyle adaylığının uygun olmadığını belirtti. Yapılan temayül yoklamasından 47 üyenin oyunu alan Emin Tekemen birinci çıktı. Diğer adaylar Şahin Yerlikaya 38 oy alırken, Hüseyin Yaman ise 22 oy aldı.

Belediye Başkanı Aday Adaylığı temayülü sonrasında İl Genel Meclisine Aday Adayı olan üyeler için de yoklama yapıldı. İl Genel Meclisi üyeliği için yapılan temayülde 76 oy alan Alaattin Karadoğan birinci çıkarken, Satılmış Mayda 53, Hüseyin Aslan ise 39 oy aldı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama