ÖZCAN Eczanesi
SOYSAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
Bolu 5 günlük hava tahmini

Cezaevi Vaizi İrfan Yağız İçin Veda Programı Düzenlendi

11 Temmuz 2019

2014 Yılı Mart ayından bu güne kadar Bolu İl Müftülüğü’nde Cezaevi vaizi olarak görevini sürdüren, 5 yılı aşkın süredir Bolu T Tipi kapalı ve acık cezaevlerinde büyük bir özveriyle görev yapan ve bu esnada “Ekrem Doğanay ve Fıkhi Görüşleri” hakkında yüksek lisans tezini tamamlayan İrfan Yağız için Bolu Park Restaurant’ta bir veda programı düzenlendi.

Programa İl Müftüsü Orhan Genç, Müftü Yardımcıları Nihat Kök, Ahmet Halıcı, Şube Müdürleri Lütfi Ekici, Adem Özdemir, Müftülük Vaizleri, Murakıp Yunus Çengel ve Müftülük Personeli katıldı.

Programda bir konuşma yapan İl Müftüsü Orhan Genç: “Kıymetli meslektaşlarım bu gün buraya çok değerli bir vaiz arkadaşımıza, meslektaşımıza veda etmek için toplandık. Bolu Müftülüğüne geldiği günden beri özverili ve bitmez tükenmez enerjisi ile görevini layıkıyle yapmıştır. Bizler yaptığı işleri takdir ettik. Ona destek olduk. Şimdi Bolu’daki görevi sona erdi. Bundan sonra gittiği yerde daha güzel şeyler yapacağından eminim.” dedi

 

Daha sonra 2019 yılı nakil döneminde Kocaeli cezaevi vaizi olarak atanan İrfan Yağız, “Sayın Müftüm, Müftü Yardımcılarım, Şube Müdürlerim, Vaiz arkadaşlarım ve Müftülüğümüzün güzide personeli, şu anda o kadar duygu doluyum ki, ben Bolu’ya ilk geldiğim günden itibaren başta Sayın Müftüm Orhan Genç hocam olmak üzere, Müftü Yardımcıları ve sizler bana hep destek oldunuz. Sizlerden aldığım kuvvet ile görevimi daha dikkatli ve özverili bir şekilde yapmaya gayret gösterdim. İnşaallah başarılı olmuşumdur. Her ne sebeple olursa olsun sizlere karşı bir hakkım varsa helal olsun. Sizlerde bana haklarınızı helal edin.” diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşmaların ardından il Müftüsü Orhan Genç Vaiz İrfan Yağıza çeşitli hediyeler verdi ve fotoğraf çekilmesi ile program sona erdi. A. Haktan Yamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama