ÇARŞAMBA BOLU'DA

  10 Ağustos 2018

  Yeni sezon hazırlıklarının 1. etabını tamamlayan Çarşambaspor, 2. etap için Bolu'ya gitti. Yeşil beyazlılar Bolu'da 4 hazırlık maçı yapacak.

  Yeni sezon hazırlıklarına şampiyonluk parolası ile başlayan Çarşambaspor, 1. etap kampını tamamladı. Yeşil beyazlı ekip 2. etap kampı için dün Bolu'ya geldi. Bolu'da 8-20 Ağustos tarihleri arasında çalışmalarını gerçekleştirecek. Çarşambaspor 2. etapta 4 hazırlık maçı yapacak. Teknik Sorumlu Hasan Basri Kara'nın 1. etaptaki oyuncuların performansının beklenenin üstünde olduğunu sıkıntılı bölgelerin 2. etaptaki hazırlık maçlarında belli olacağını belirtti. 2. etapta yapacağı hazırlık maçlarındaki oyuncuların performansına göre Yeşil-Beyazlı yönetim takıma 1-2 takviye yapmayı planlıyor.

  TRANSFER ÇALIŞMALARI

  Transfer görüşmelerinin devam ettiğini belirten Çarşambaspor Başkanı İbrahim Gündüzoğlu, oyuncuların 1. etaptaki performanslarının beklenenin üstünde olduğunu söyledi. Başkan Gündüzoğlu, "Evimizde yaptığımız 1. etabı tamamladık. 2. etap için takımımız Bolu'ya gitti. Bolu'da 20 Ağustos'a kadar 12 günlük kamp yapacağız. Kampta 4 hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Rakiplerimiz henüz belli değil ancak 1-2 gün içinde belli olacak. Bir kaç oyuncu ile de transfer çalışmalarımız sürüyor. Hazırlık maçları sonrasında Hasan Basri hocamız raporlarına göre 1-2 takviye yapacağız" dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.8653099536896