ÇAĞLAR; “YENİÇAĞA’YA GELEN YATIRIMLAR DURMASIN, HİZMET DEVAM ETSİN”

  13 Mart 2019

  31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sahadaki çalışmaları ile sürdüren AK Parti Yeniçağa Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar, yaptığı açıklamada...

  31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sahadaki çalışmaları ile sürdüren AK Parti Yeniçağa Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar, yaptığı açıklamada, “Yeniçağa’ya gelen yatırımlar durmasın, hizmet devam etsin. Ben çalıştım, takdir sizin” dedi.

  Haber: BMA

  31 Mart seçimlerine az bir süre kalan son zamanlarda özellikle turizm potansiyelini artıran Yeniçağa’da AK Parti Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar, seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar yaptığı açıklamada, “Hepinizin bildiği gibi seçimlere kısa bir zaman kaldı. 5 sene size hizmet etmenin memnuniyetini, gururunu, size hizmetkar olmanın şerefini yaşattınız bana. Bundan dolayı hepinize teşekkürlerimi, minnetarlığımı belirtmek istiyorum. 5 sene içerisinde yapmış olduğumuz hizmetleri hepiniz gördünüz. Ve yaşadığınız ortamlarda da hizmetlerimizden faydalanmaktasınız. Bu hizmetleri buraya getirmemizdeki en önemli etkenlerden bir tanesi bizim gecemizi gündüzümüze katarak çok çalışmamız ve en önemlisi ise benim AK Parti Belediye Başkanı olduğumdan beri iktidarın nimetlerini buraya, Yeniçağa’ya taşımak için çaba göstermemdir. Yani iktidar olmasaydık, iktidar partisinin belediye başkanı olmasaydım bu hizmetlerin gelmesi ihtimali çok zayıftı” dedi.

  “BİR 5 SENE İÇİN DAHA HAZIRIM”

  Açıklamasında İller Bankasından Şubat ayında gelen haklarını da belirten Çağlar, “İller Bankasından gelen paramız -ben de olsam muhalefet partisinden biri de olsa- gelen para 221 bin 856 lira 39 kuruş Şubat ayında. Ancak giderimiz 458 bin lira. Yani arada 200 küsür bin lira kadar fark var. Bu her ay böyle. Bu gelen para bizim giderimizi karşılar anlamında değil. Hep noksan geliyor. Biz iktidar gücüyle aradaki farkı kapatıyor ve hizmetleri de iktidar gücüyle yapıyoruz. Yani arife tarif gerekmez. Sizler her şeyin en doğrusunu en güzelini biliyorsunuz bu Allahın nasibi sizlerin takdiri olacakç ben burada 5 sene boyunca hizmet ettim. Bir 5 sene için daha hazırım. Çalışmalarımızı durmadan devam ettiriyorum. Sizlerden temennim Yeniçağa’ya gelen yatırımlar durmasın, hizmet devam etsin. Ben çalıştım, takdir sizin” ifadelerini kullandı.

  Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar, ayrıca Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından ilçede Organize Sanayi Bölgesi oluşturulmasına yönelik talimatla ilgili çalışmaları başlatmak üzere Ankara’ya gitti. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım ile görüşen Çağlar çalışmaların başladığını açıkladı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.33574414253235