MİNA Eczanesi
SİBEL AKAR Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

MİNA Eczanesi
Semerkant Mah.Erbayram Sok.No:A/5Bolu (Semerkant Sağlık Ocağı Yanı)
Tel: 0374 217 95 66
SİBEL AKAR Eczanesi
Bahçelievler Mah.Yunus Emre Sok.No: 57/9 (E-5 GÜRKAN KURUYEMİŞ ARKASI)
Tel: 0374 250 14 20
Bolu 5 günlük hava tahmini

BURUK BAYRAM

24 Mayıs 2020

Bolu Valiliği tarafından Ramazan Bayramı programı nedeni ile düzenlenen program kapsamında, şehitler için hatim duası okundu. Programa katılan herkes maske ve sosyal mesafe kuralına göre hareket etti.

Ramazan Bayramı nedeni ile Bolu Valiliği tarafından Şehitler Mezarlığı’nda, program düzenlendi. Düzenlenen programa Bolu Valisi Ahmet Ümit, kurum müdürleri gaziler ve şehitlerin birinci dereceden akrabaları katıldı. Program boyunca sosyal mesafe ve maske kuralına uyulurken, şehitlerimiz için hatim duası okundu.

“Şehit anne, baba ve eşlerine, eşlik etmek istedik”

Okunan Hatim duasının ardından şehitlerin birinci dereceden akrabalarının bayramlarını kutlayan Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Bugün bayramın birinci günü. Şehitlerimizin birinci derece yakınlarının, bakanlık tarafından belirlenen kısıtlama kapsamında, şehit kabirlerini ziyaret etme hakkı vardı. Cuma günü saat 24.00’ten itibaren başlayan, dün itibari ile kısmen serbest olan bir süreç yaşadık. Dün 17.00’den sonra sokağa çıkma kısıtlamasını uyguluyoruz. Bugün istisnalardan bir tanesi şehit yakınlarımızın, şehitlerimizin kabirlerini ziyaret edebilmek imkanıydı. Bizler de sınırlı sayıda, kısıtlı olarak şehit anne, baba ve eşlerine, eşlik etmek istedik. Şehitlerimizi birlikte ziyaret edelim diye düşündük. Bayramı, yine şehitlerimizi ziyaret ederek, ahirete intikal etmiş vatandaşlarımızı ziyaret ederek başlamış olduk. Bu vesileyle bayramınız tekrar kutlu olsun” diye konuştu.

Konuşmasının ardından kabirlerin başına giden Bolu Valisi Ahmet Ümit, şehit aileleri ile beraber dua etti.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama