ÖZGÜR Eczanesi
ÇAMLIBEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

BÜRO MEMUR SEN HEYETİ SAHADA

6 Kasım 2019

Büro Memur Sen Genel Başkanı Metin Yılancı bir dizi ziyarette bulunmak ve sendik üyeleriyle istişarede bulunmak üzere Bolu’ya geldi. Yılancı, Büro Memur Sen Şube Başkanı Erhan Yüceer ve üyelerle birlikte Bolu Valisi Ahmet Ümit’i de makamında ziyaret etti.

Büro Memur Sen Genel Başkanı Metin Yılancı’nın Bolu ziyaretinde Büro Memur Sen Bolu Şube Başkanı Erhan Yüceer, Düzce Şube Başkanı Mahmut Gazi Yılmaz, Bolu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Birol Alim, Celal Gülderen ile Fatih Fidan da hazır bulundu.

 

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde sendika ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Büro Memur Sen Genel Başkanı Metin Yılancı, “Üyelerimizi ve kurumlarını ziyaret etmek amacıyla Bolu’ya geldik ve ziyaretlerde bulunduk” dedi.

 

Büro Memur Sen Genel Başkanı Metin Yılancı ve beraberindeki heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Vali Ümit, “Sendikaların 2 görevi vardır. 1’ncisi üyelerinin sosyal, kültürel ve mesleki hak ve çıkarlarını her yerde gözetip korur ve geliştirir, 2’ncisi ise kamu hizmetlerinin daha verimli ve vatandaşa daha düzenli şekilde hizmet verilmesi için üyelerinin verimliliğini artırmaktır. Sizlere çalışmalarınızda başarılar, birlik ve beraberlikler diliyorum” dedi.

 

Büro Memur Sen Genel Başkanı Metin Yılancı ve beraberindeki heyet daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, İl Defterdarı Zekai Dede, Ticaret İl Müdürü Ersin Terzi ve İşkur İl Müdürü İsmail Yalçın’ı da ziyaret etti.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama