SİBEL AKAR Eczanesi
MİNA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SİBEL AKAR Eczanesi
Bahçelievler Mah.Yunus Emre Sok.No: 57/9 (E-5 GÜRKAN KURUYEMİŞ ARKASI)
Tel: 0374 250 14 20
MİNA Eczanesi
Semerkant Mah.Erbayram Sok.No:A/5Bolu (Semerkant Sağlık Ocağı Yanı)
Tel: 0374 217 95 66
Bolu 5 günlük hava tahmini

BULGARİSTAN BOLULU AŞÇI’YI KONUŞULUYOR

31 Mayıs 2020

Bulgaristan'ın Filibe kentinde özel aile aşçısı olarak çalışan Bolulu aşçı Ramazan Gören, Bulgar basının en gözde isimlerinden biri oldu. Bolulu Ramazan ustanın röportajları ülkenin yüksek trajlı gazetelerinde ve televizyonlarında yer buluyor.

Bolu'nun Müstakimler köyünden olan Ramazan Gören Bolu'da Bolaş lokantasında 13 yıl çalıştı. Mesleki Eğitim okullarından meslek sertifaları aldıktan sonra çeşitli otellerde çalışan Ramazan usta rahmetli Naci Keskin tarafından Macaristan'a götürüldü. Macaristan'da 3 yıl çalışan Ramazan Gören daha sonra Bulgaristan'da ünlü bir Türk işadamının evinde özel aşçı olarak çalışmaya başladı.

 

Burada yaptığı yemekleri sosyal medyada paylaşmaya başlayan Ramazan Gören birden ülke medyasının dikkatini çekti. Ülkenin en prestijli gazete ve televizyonlarına Türk mutfağı ile ilgili röportajlar veren Ramazan ustayı sosyal medyada dünyanın çeşitli ülkelerinden 140 bin kişi takip ediyor.

 

“Bolumuzun ismini tanıtmaktan çok mutluyum”

Bulgaritsan'da bahçede yetiştirdiği ürünlerle yaptığı yemek tarifleri büyük ilgi gören Bolulu aşçı Ramazan Gören Bolu Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Güzel Bolumuzun ismini tanıtmaktan ve Bolunun yetiştirmiş olduğu kendi çapında bir aşçı olarak hayatımı idame ettirmekten çok mutluyum" dedi. Bolu Gazetesi

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama