BU GÜCÜ NEREDEN ALIYOR?

  8 Aralık 2014

    Osmanlıspor Teknik Direktör Osman Özköylü son zamanlarda yaptıkları ile sık sık gündeme gelirken, Boluspor karşılaşmasında da yaptığı hareketler ile Bolu’da...

   

  Osmanlıspor Teknik Direktör Osman Özköylü son zamanlarda yaptıkları ile sık sık gündeme gelirken, Boluspor karşılaşmasında da yaptığı hareketler ile Bolu’da konuşulan isimler arasında yer almıştı. Özköylü hemen hemen her deplasmanda agresif hareketleri ile ev sahibi takımları çileden çıkartırken, ‘Bana bir şey olmaz’ tavırlarına da Kayseri’de de devam etti.

  Bu hafta oynanan Kayserispor - Osmanılıspor karşılaşması sonrası basın mensupları ile tartışmaya giren ve agresif tavırları ile rahatsızlık veren Osman Özköylü, iki hafta önce de Bolu’da oyuncumuz Kenan Şahin ile saha içinde tartışmış ve tribünlerin gerilmesine neden olmuştu. Maç sonu basın toplantısında verdiği demeçte eski öğrencisi Kenan Şahin’in eşine ve çocuğu için yaptığı yardımları basın yolu deklere ederek kalitesini ortaya koymuş, Kenan Şahin’e “Seninle Görüşeceğiz” diyerek tehditler savurmuştu.

  Boluspor maçı sonrası basın toplantısına özel koruma ile giren Özköylü, aynı koruma eşliğinde Kayseri’de yayın yapan yerel medya mensuplarına hakaretler ederken, bir teknik adama yakışmayacak tavırlarını sürdürmesi kafaları karıştırıyor.

  Bu Gücü Nereden Alıyor !

  Şimdi spor camiası kışkırtıcı tavırları ve hakaretleri ile ceza alan, tribüne gönderilen , futbolculara küfür eden, basın mensuplarına saldıran, korumasız gezemeyen, basın mensuplarını “sizi çok kötü yaparım” diyerek  tehdit eden, en önemlisi bir bayanın üstüne yürüme cesaretini kendinde bulan Özköylü’ye kimin dur diyeceği!

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.36909580230713