İREM Eczanesi
HÜLYA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
Bolu 5 günlük hava tahmini

BU GENÇLERDE GELECEK VAR

11 Ocak 2020

Bolu Bağışçılar Vakfı ve Türkiye Girişimcilik Vakfı işbirliği ilehayata geçirilen biBolu Girişimcilik Programı kapsamında seçilen 20 biBolu Elçisi ilk eğitim programlarını gerçekleştirdi.

Bolu şehri özelinde gelişen bir girişimcilik ekosisteminin oluşmasına destek olarak, Bolu’nun ekonomik ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmayı hedefleyen biBolu Girişimcilik Programı kapsamında seçilen 20 üniversiteli genç biBolu Elçisi oldu.

Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından biBolu Elçileri için Karpalas Otel’de tanışma ve eğitim programı gerçekleştirildi. Programa Girişimcilik Vakfı’nın Proje KoordinatörüCemre Şirin ve Gençlik Programları Koordinatörü Umut Karapeçe katıldı. Cemre Şirin, biBolu Elçisi seçilen gençleri,biBolu Girişimcilik Programı’nın içeriği ve etkinlik programları hakkında bilgilendirdi.biBolu Elçisi seçilen gençlerin birbiriyle kaynaşması için farklı etkinlikler düzenleyen GİRVAK Gençlik Programları Koordinatörü Umut Karapeçe, biBoluElçileri’ne etkili iletişim eğitimi de verdi.

biBolu Elçileri, biBolu Girişimcilik Programı kapsamında gerçekleştirilecek girişimcilik eğitim ve etkinliklere katılacaklar. biBoluElçileri  girişimcilik ekosisteminin Bolu’da oluşması için gerçekleştirilecek faaliyetlerde görev alacaklar. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama