Bolu 5 günlük hava tahmini

Bu bayram bayramlıksız çocuk kalmayacak

19 Ağustos 2018

Mahmut Alan’ın girişimiyle çocuklarına bayramlık alamayan aileler için ‘bayramlıksız çocuk kalmasın’ kampanyası başlatıldı. Kampanya çerçevesinde vatandaşlar kendi çocuklarına bayramlık alırken bir tanede bayramlık alamayan çocuklar için alıyor.

 

Mahmut Alan’ın girişimiyle başlatılan kampanya çerçevesinde İzzet Baysal Caddesi Şemsiyeli Sokakta bir dükkana vatandaşlar kendi çocuklarına bayramlık alırken bir tanede bayramlık alamayan ailelerin çocukları için alarak bırakıyorlar. Burada bu bayramlıklar ihtiyacı olan ailelere veriliyor. Organizasyonda kesinlikle yardım edende yardım alanda açıklanmıyor.

 

Kampanya ile bilgi veren Mahmut Alan, “Bayram yaklaşırken gördüm ki bir çok aile çocuğuna bayramlık alamıyor. Bayramlar çocuklarımızı sevindirdiğimiz anlardır. Tüm çocuklarımızın bu sevinci yaşaması lazım. Bunun için aklıma böyle bir kampanya geldi. Burada yine hayırsever vatandaşlarımız tarafından bir dükkan bir süreliğine bize verildi. Yine hayırsever vatandaşlarımız tarafından dükkanın rafları yapıldı. Kampanyamıza sadece Bolu’dan değil çevre illerden de destek geldi. Çocuklarımızın bayramlıklarını dağıtmaya başladık. Hayırsever vatandaşlarımız gerçekten çok büyük destek verdiler. Allah hepsinden razı olsun.” dedi. Alan toplanan eşyalardan artan olursa bayramdan sonra bunların Belediyenin Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne teslim edileceğini söyledi. Bolu Gazetesi

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Rwitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama