ELMAS Eczanesi
ELMAS Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

BOZOĞLU; “HİZMET VE MİLLET AŞKIYLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

25 Mart 2019

31 Mart Yerel Seçimleri hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Bolu İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mazhar Bozoğlu, “Çalışmalara başladığımız günden beri gördüğümüz sevgi ve teveccüh sandıktan zaferle çıkacağımıza dair inancımızı kuvvetlendiriyor” dedi.

 

AK Parti Bolu İl Genel Meclis Üyesi Adayları Mazhar Bozoğlu, Zerrin Yavuz Açıkalın, Yaşar Yüceer, Basri Gökdemir, Samet Kocadağ ve Reşat Ateş, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyorlar. Gitmedik köy, çalmadık kapı bırakmayan adaylar, 31 Mart’tan sonra güçlü bir şekilde hizmete başlayacaklarını belirtiyorlar.

Hafta sonu gerçekleştirdikleri ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak’ın da eşlik ettiği köy ziyaretleri ile ilgili konuşan İl Genel Meclis Üye Adayı Mazhar Bozoğlu, seçimlere emin adımlarla gittiklerini söyleyerek, “İlk gün ki hizmet ve millet aşkıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hafta sonu Merkez İlçe Başkanımız Sayın Kazım Konak'ın da katılımıyla; Mesciler Köyü Emen Mahallesi, Okçular, Örencik, Çamyayla, Demirciler, Vakıfgeçitveren, Yenigeçitveren, Susuzkınık ve Gökpınar köylerimizi ziyaret ettik. 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarımızı durdurak bilmeden sürdürüyoruz. Çalışmalara başladığımız günden beri gördüğümüz sevgi ve teveccüh sandıktan zaferle çıkacağımıza dair inancımızı kuvvetlendiriyor. Temennimiz odur ki 1 Nisan itibariyle bugün aday olarak çalışan arkadaşlarımızla birlikte artık seçilmiş üyeler olarak halkımıza hizmet için çalışırız. ‘Memleket işi gönül işi’ diyerek çıktığımız bu yolda düşüncemiz her zaman önce millet önce memleket oldu. Vatandaşlarımıza hizmete her daim devam edeceğiz” diye konuştu. BMA

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama