BOŞLUĞA DÜŞEN PİTBULL GÜÇLÜKLE KURTARILDI

  15 Mayıs 2018

  Bolu'da, bir apartmanın bodrum katındaki pencere boşluğunda mahsur kalan erkek pitbull, zorlu mücadele sonucunda kurtarıldı.

   

   

   

  Bahçelievler Mahallesi Şemsi Ahmet Paşa Caddesi'nde bir apartmanın bodrum katındaki pencerenin yaklaşık 1,5 metre derinliğindeki boşluğuna bir köpeğin düştüğü ihbarını alan itfaiye ekipleri olay yerine geldi. Köpeğin olduğu boşlukta inceleme yapmak isteyen itfaiye ekipleri, bölgede bulunan dişi pitbull tarafından engellendi. Dişi pitbull, dışarı çıkamayan köpeğin yanına yaklaşmak isteyen ekiplere havlayarak engel oldu.  İtfaiye erleri, kurtarma çalışmasına başlayamaması üzerine Bolu Belediyesi Hayvan Barınağı yetkililerinden yardım istedi. Bu sırada dişi köpeğin bir garaja girdiğini fark eden itfaiye eri, garajın çatısına çıkarak kapıyı kapattı.

  Daha sonra itfaiyeciler, köpeğin kendi imkanları ile dışarı çıkmasını sağlamak için boşluğa tahta parçaları attı. Bu esnada olay yerine gelen bir vatandaş, itfaiye ekiplerinin ikazına rağmen elinde getirdiği köfteleri boşluğun kenarına bıraktı ve köpeği ön ayaklarından çekerek bulunduğu yerden çıkardı. Dışarı çıkan köpek çevrede bir süre dolaştı, dişi pitbullun kapatıldığı garajın kapısının önüne gitti.  Köpekler daha sonra uyuşturucu iğne ile uyutularak, barınağa götürüldü.  AA

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.8071608543396