BOLU’YU KİTAP KOKUSU SARDI

  24 Mart 2017

  Geçen yıl ilki gerçekleştirilen Bolu Kitap Fuarı bu yıl geleneksel olma yolunda ikinci adımını attı. Karaçayır 3000 kişilik yeni spor salonunda, 25 Mart 2017 Cumartesi günü saat 11:00’da kapılarını açacak olan fuar, 01 Nisan 2017 Cumartesi günü sona erecek.

  53 yayınevinin 35 stant ile katılacağı fuar kapsamında akşam programları da yer alacak. Alanlarında uzman konuklar bu programlarda Bolu halkıyla buluşup sohbet tadında programlar yapacaklar. Bu kapsamda 25 Mart Pazar günü Yrd. Doç. Ebubekir Sifil ve 01 Nisan Cumartesi günü Av. Hayati İnanç ile Karaçayır Gençli Merkezi salonunda, 30 Mart Perşembe günü Yrd. Doç. Yavuz Dizdar ve 31 Mart Cuma günü Kudüs Mihmandarı Bülent Deniz Karaçayır Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde sevenleriyle saat 20:00’da buluşacaklar. Yine 01 Nisan Cumartesi günü saat 14:00’da genç yazar Bilal Sami Gökdemir’in fuar alanında imza ve söyleşi programı gerçekleştireceği etkinlikte, hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip müzisyen ve yazar Ahmet Şafak da fuar boyunca hayranlarıyla buluşup kitap imzalayacak.

  Bolu Valiliği, Bolu Belediyesi ve Milli Türk Talebe Birliği Bolu şubesi işbirliğiyle halkın hizmetine sunulan fuarın genel koordinatörlüğünü Bolu Spor Lisesi öğretmeni ve İlim Yayma Cemiyeti Bolu Şubesi Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Efe yapıyor. Hazırlıklara yaklaşık 5 ay önce başladığını belirten Fatih Efe, geleneksel olma yolunda atılan bu adımı kalfalık eseri olarak gördüğünü, ekibindeki genç kardeşleriyle fuar alanının düzenlenmesinden reklam ve tanıtıma kadar her ayrıntıyla çok uğraştıklarını ve tüm Bolu halkını beklediklerini ifade etti.

  Ayrıca, Bolu’daki özel kuruluşlar, kamu kurumları, vakıflar ve derneklerin toplu kitap alımı yaparak öğrencilere ya da bünyelerindeki personele hediye etmelerinin de güzel bir davranış olacağını söyleyerek, böyle bir düşüncesi olanların kendisine ulaşmalarını istedi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.1967420578003