ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

BOLU’YA NARKOTİM KURULUYOR

23 Aralık 2016

PKK/KCK ve FETÖ/PDY gibi eli kanlı terör örgütlerinin finans kaynağı olan uyuşturucu ile mücadele kapsamında aralarında Bolu’nun da yer aldığı 21 ilde daha Narkotim kurulmasına karar verildi. Böylece Narkotim bulunan il sayısı 50’ye yükselecek. Narkotim ekipleri özellikle okul önlerinde uyuşturucu satıcılarına göz açtırmayacak.

Haber: Ebru EYVAZOĞLU

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından halen 29 ilde gayretli çalışmalar yürüten Narkotimlere ek olarak 21 ilde daha Narkotim kurulacak. Toplumlara verdiği zararın yanı sıra PKK/KCK ve FETÖ/PDY gibi eli kanlı terör örgütlerinin finans kaynağı olan uyuşturucunun hükümetin yok etmeye kararlı olduğu başlıca bataklıklardan bir tanesi olduğu ifade edildi. Bu minvalde halihazırdaki 29 ile ilave olarak aralarında Bolu’nun da olduğu 21 ilde Narkotim kurulacak.

Özellikle doğu illerinden yüklenen ve İstanbul’a nakledilmeye çalışılan uyuşturucu maddenin geçiş güzergahı olan Bolu’da ekiplere büyük iş düşecek. Çok sayıda büyük çaplı uyuşturucu operasyonlarına imza atan Bolu polisi, Narkotim ekibi vasıtasıyla uyuşturucuyla mücadele edecek. 

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Batman, Bolu, Çanakkale, Çorum, Düzce, Edirne, Isparta, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis, Mardin, Muğla, Rize, Sivas, Uşak, Yalova ve Zonguldak illerine Narkotimlerin kurulmasının kararlaştırıldığı belirtildi. Planlamayla birlikte 2017 yılının ilk yarısından itibaren Narkotimlerin bulunduğu il sayısının 50’ye ulaşacağı kaydedildi. Yeni Narkotimler kurulurken halen faaliyet yürüten 29 ildeki Narkotimlerin de modernize edileceği bildirildi.

OKUL ÖNLERİNDE YOĞUN ÖNLEM ALINIYOR

Narkotim ekipleri okullar bölgesinde dışarıdan gelip öğrencileri uyuşturucu satmak isteyenlerin önüne geçmek için göz açtırmıyor. Polis nano teknoloji kıyafetleri ve yeni motosikletleriyle okul önünde bekleyen vatandaşlara kimlik sorgusu yapıp üzerinde arama yapıyor.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama