ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

BOLU’NUN ADAYINI İSTİŞARELER BELİRLEYECEK

16 Kasım 2018

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, 18 Kasım Pazar günü yapılacak olan temayül yoklamasının iptal olduğunu ve Bolu Belediyesi için belirlenecek olan adayın genel merkez tarafından yapılan istişareler sonucunda seçileceğini söyledi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

AK Parti adayların belirlenmesinde önemli rol oynayan temayül yoklaması 18 Kasım Pazar günü il binasında gerçekleşecekti. Teşkilat üyeleri buraya gelerek elektronik sistem üzerinden ilçe ve il belediyesinde görmek istedikleri adayları oylayarak genel merkeze iletecekti.

Bugün ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. AK Parti Genel Merkezi’nden gelen talimat doğrultusunda temayül yoklaması sadece ilçeler için yapılacak. Bolu Belediyesi için aday ise genel merkez tarafından yapılacak olan istişareler sonucunda belirlenecek.

“GENEL MERKEZİMİZ YAPILACAK İSTİŞARELER SONUCUNDA NİHAİ KARARI VERECEKTİR”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerine hem genel merkezimizde hem de 81 ilin bütün teşkilatlarında çalışmalar büyük bir titizlikle devam etmektedir. AK Partimize her zamanki gibi büyük bir teveccühün olması bizleri gururlandırmaktadır. İlimizde, ilçelerimizde ve Beldelerimizde, Partimize birçok aday adayı belediye başkan adaylıkları için başvurmuş durumdadır. Aday adaylığı başvuralı bugün 00.00 itibarı ile sona erecektir.

18 Kasım 2018 Pazar günü İl Başkanlığımızın Toplantı Salonunda saat 10.00 ila 16.00 saatleri arasında yapılacak temayül yoklaması hakkında Genel Merkezin son bilgilendirmesine göre ise; Sadece ilçelerin temayül yoklaması olacak, İl Belediye Başkanlığı için ise temayül yoklaması yapılmayacaktır. İl Belediyesi hakkında Genel Merkezimiz yapılacak istişareler sonucunda nihai kararı verecektir. Ayrıca yine Genel Merkezimizin talimatı ile temayül yoklaması basına kapalı yapılacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama