BOLU’NUN ADAYINI İSTİŞARELER BELİRLEYECEK

  16 Kasım 2018

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, 18 Kasım Pazar günü yapılacak olan temayül yoklamasının iptal olduğunu ve Bolu Belediyesi için belirlenecek olan adayın genel merkez tarafından yapılan istişareler sonucunda seçileceğini söyledi.

  Haber: Erol DEĞİRMENCİ

  AK Parti adayların belirlenmesinde önemli rol oynayan temayül yoklaması 18 Kasım Pazar günü il binasında gerçekleşecekti. Teşkilat üyeleri buraya gelerek elektronik sistem üzerinden ilçe ve il belediyesinde görmek istedikleri adayları oylayarak genel merkeze iletecekti.

  Bugün ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. AK Parti Genel Merkezi’nden gelen talimat doğrultusunda temayül yoklaması sadece ilçeler için yapılacak. Bolu Belediyesi için aday ise genel merkez tarafından yapılacak olan istişareler sonucunda belirlenecek.

  “GENEL MERKEZİMİZ YAPILACAK İSTİŞARELER SONUCUNDA NİHAİ KARARI VERECEKTİR”

  Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerine hem genel merkezimizde hem de 81 ilin bütün teşkilatlarında çalışmalar büyük bir titizlikle devam etmektedir. AK Partimize her zamanki gibi büyük bir teveccühün olması bizleri gururlandırmaktadır. İlimizde, ilçelerimizde ve Beldelerimizde, Partimize birçok aday adayı belediye başkan adaylıkları için başvurmuş durumdadır. Aday adaylığı başvuralı bugün 00.00 itibarı ile sona erecektir.

  18 Kasım 2018 Pazar günü İl Başkanlığımızın Toplantı Salonunda saat 10.00 ila 16.00 saatleri arasında yapılacak temayül yoklaması hakkında Genel Merkezin son bilgilendirmesine göre ise; Sadece ilçelerin temayül yoklaması olacak, İl Belediye Başkanlığı için ise temayül yoklaması yapılmayacaktır. İl Belediyesi hakkında Genel Merkezimiz yapılacak istişareler sonucunda nihai kararı verecektir. Ayrıca yine Genel Merkezimizin talimatı ile temayül yoklaması basına kapalı yapılacaktır” ifadelerini kullandı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.19404006004333