Bolulu Deverenli’ye önemli görev

  12 Mart 2018

  Bolu Kadastro Müdürlüğünde Harita ve Kadastro Mühendisi olarak çalışan Kıbrıscıkspor Kulübü yöneticisi Mustafa Deverenli, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar Ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı görevine atandı.

  Uzun yıllar Bolu Kadastro Müdürlüğünde Harita ve Kadastro Mühendisi olarak çalışan Kıbrıscıkspor Kulübü yöneticisi Mustafa Deverenli 2014 yılından beri yürütmekte olduğu Adapazarı Belediye Başkanlığı Başkan Yardımcılığı görevinde iken yaptığı başarılı çalışmalar üzerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar Ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı görevine ataması yapıldı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’na uzun yıllardır Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Mustafa Deverenli atanmıştır. Deverenli’ye Büyükşehir Belediyesi ailesine hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı. Kıbrıscıkspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Akı da “Kendisine kulübümüz adına hayırlı olsun der başarılarının devamını dileriz” ifadelerine yer verdi.

  Mustafa DEVERENLİ KİMDİR?

  1969 Yılı kıbrıscık ilçesi doğumlu olup 1993 Yılı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Jeodezi Fotoğrametri Mühendisliği bölümünden mezundur. 1993-2010 yılları arasında TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ Merkez teşkilatı ve 1998-2010 yılları arasında BOLU KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜNDE çalışmış olup 2010 yılında LİHKAB faaliyetleri yürütmek üzere sakarya ilinde LİHKAB BÜROSU işlerini yapmıştır. 2014 yılından itibaren ADAPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI'nda teknik işlerden sorumlu BAŞKAN YARDIMCILIĞI görevini yapmakta iken 2018 yılının şubat ayından itibaren SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRÇİLİK DAİRE BAŞKANI olarak görevine devam etmektedir. Mustafa DEVERENLİ evli iki çocuk babası olup, mesleği ile ilgili her türlü yazılım ve donanımı çok iyi derecede kullanabilmektedir.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.15276503562927