GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

BOLULU ALTINKELEBEK'E ADAY

23 Eylül 2018

Bolulu İnternet Fenomeni Youtuber Furkan Yaman HD 45. Pantene Altın Kelebek Ödülüne aday gösterildi. 21 Eyül'den 5 Ekim'e kadar devam edecek oylamada halkın vereceği oylar ile birinci seçilecek.

 

 

 

 

Her sene merakla beklenen, ülkenin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek için geri sayım başladı! Dünyanın bir numaralı saç bakım markası Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle, bu yıl 9 Aralık’ta 45’incisi düzenlenecek olan Türkiye’nin en prestijli ödül töreni, Pantene Altın Kelebek Ödülleri için bu senenin aday kategorileri açıklandı. Bu yıl gerçekleşecek ödül töreninin merakla beklenen ilk faz adayları da www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresindeki yerini aldı!

 

Favori sanatçı, Youtuber/Instagrammer ve yapımların oylamaları 21 Eylül 2018 Cuma günü başladı. Pantene Altın Kelebek de En iyi Youtuber/Instagrammer oylamasında Bolulu Furkan Yaman HD de aday gösterildi. Youtube kanalında yaklaşık 2 milyon 800 bin takipçisi olan Bolulu İnternet Fenomeni Youtuber Furkan Yaman HD yi oylayarak, Altın Kelebek Ödülünü almasını sağlayabilirsiniz. 45. Pantene Altın Kelebek heyecanı başladı! Sen de heyecana katıl ve bu yıl dönüşümüne şahit olacağımız kazananları oyla! Altın Kelebek de En iyi Youtuber/Instagrammer oylamasında Bolulu Furkan Yaman HD ye oy verebilirsiniz.

45. Pantene Altın Kelebek oylamasının ilk fazı 21 Eylül’den 6 Ekim’e kadar devam edecek. 6 Ekim’e kadar sürecek ilk tur oylama sonrasında her kategoride adaylar 10’a düşecek.

 

İkinci tur halk oylamasını ardından jüri de her kategoride oyunu kullanacak ve kazananlar belirlenecek.

Geçen yıl olduğu gibi ilk tur oylamada jürinin hiçbir dahli yok, ikinci turda ise halk oylamasının ağırlığı yüzde 70, jürinin yüzde 30 olacak. Böylece 38 kategoride kariyerinin en ışıltılı dönüşümünü yaşayacak isimler belirlenecek. www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresine girip adayları incelemeyi ve oyunuzu kullanmayı unutmayın. 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinin verileceği tarih ise 9 Aralık 2018. "En iyi Youtuber/Instagrammer" oylamasında Furkan Yaman HD ye aşağıdaki linkden siteye giriş yaparak, oy verebilirsiniz. https://www.pantenealtinkelebekodulleri.com/OyVer Elif Erdoğan

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama