AYLİN Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

AYLİN Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad. No:63-12(İng Bank Karşısı)
Tel: 0374 217 30 02
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU

15 Mayıs 2019

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yılı Bolu’da Gençlik Haftası ile beraber büyük bir coşku ile kutlanmaya başladı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları büyük bir coşku ile başladı. Bu sabah Büyük Cami’de şehitlerimizi anarak başlayan program Gençlik Yürüyüşü ile devam etti. Sabah saatlerinde 17 Temmuz Spor Salonu’nda toplanan il kurum müdürleri, il ortaokul ve lise öğrenci ile öğretmenleri, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri ve vatandaşların katılımıyla grup Bolu Belediye Bandosu eşliğinde Anıtpark’a yürüyüşe geçti. Yüzlerce kişinin katıldığı yürüyüşte Türkiye bayrakları ve Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafları açıldı.

VATANDAŞLAR ALKIŞLA KARŞILADI

Yürüyüşe her yaştan destek geldi. Gençlerin bando eşliğini yürüyüşünü evlerinden, dükkanlarından önünden izleyen vatandaşlarda coşkularına eşlik etti. Gençlerin coşkusuna alkışlarla ortak olan vatandaşlar, coşkulu kutlamadan memnun kaldı.

BOL-OFF RENK KATTI

Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü Derneği üyeleri ise yürüyüşte yerini aldı. Arabalarını Türkiye Bayrakları ile süsleyerek yürüyüşe eşlik eden dernek üyeleri, gençleri arkadan takip ederek etkinliğe renk kattı.

Yürüyüşün tamamlanması ile yüzlerce kişi Anıtpark’ta toplantı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler için saygı duruşu ile İstiklal Marşı’nın ardından çelenk sunma törenine geçildi. İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü adına İl Müdürü Şerafettin Çilkara Mustafa Kemal Atatürk heykeline çelenk koydu.

Çelenk törenin ardından ortaokul öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırladıkları halk oyunları gösterisini sergiledi. Gençlik Haftası etkinlikleri 19 Mayıs gününe kadar devam edecek.

BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
BOLU’DA 100. YIL COŞKUSU
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama