DEVA Eczanesi
GÖLYÜZÜMURAT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

DEVA Eczanesi
Borazanlar Mh Mehmet Akif Ersoy Blv No.50/A (Sağlık Müd.Yanı)
Tel: 0374 240 94 94
GÖLYÜZÜMURAT Eczanesi
İhsaniye Mah.T.Mehmet Paşa Cad.No:13/A
Tel: 0374 217 63 64
Bolu 5 günlük hava tahmini

Bolu Rotary’den liderlik konferansı

8 Kasım 2018

Bolu Rotary Kulübü'nün, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerine bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği "Toplum Liderleri Geliyor" seminerleri açılış töreni, B.A.İ.B.Ü. Pembe Salon'da yapıldı.

Açılış törenine, Bolu Bağışcılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram, Bağışcılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya, Rotary Kulüp üyeleri, davetliler ve öğrenciler katıldı. Bu yıl Zehra Taşman adına düzenlenen programın açılış konuşmalarından sonra Vakıf Genel Sekreteri Öznur Akkaya tarafından Zehra Taşman’ın hayat hikayesini anlatan bir sunum yapıldı. Sonrasında Saadet Şen Öner öğrencilere “Etkili İletişim” başlıklı bir sunum yaptı.

 

Seminerler hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Fırat Çıngı, yedi hafta sürecek seminer dizisinde öğretmen adayı gençlere, uzman eğitmenler tarafından; liderlik, görgü kuralları, beden dili, motivasyon, özgüven, etkili iletişim konulu seminerlerin yanı sıra çocuk istismarını tespit etme ve diş sağlığı gibi konularda eğitimlerin verileceğini, eğitimlere ek olarak da Anıtkabir, TBMM ve bale gösterisini kapsayan Ankara gezisi ve takım oyunlarının da programda olduğunu belirtti. Çıngı, ayrıca ilgilenenlerin B.A.İ.B.Ü. Pembe Salon'da, Cumartesi günleri, saat 10:00'da yapılacak seminerlere izleyici olarak  katılabileceklerini söyledi. Elif Erdoğan

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama