Bolu Rotary’den liderlik konferansı

  8 Kasım 2018

  Bolu Rotary Kulübü'nün, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerine bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği "Toplum Liderleri Geliyor" seminerleri açılış töreni, B.A.İ.B.Ü. Pembe Salon'da yapıldı.

  Açılış törenine, Bolu Bağışcılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram, Bağışcılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya, Rotary Kulüp üyeleri, davetliler ve öğrenciler katıldı. Bu yıl Zehra Taşman adına düzenlenen programın açılış konuşmalarından sonra Vakıf Genel Sekreteri Öznur Akkaya tarafından Zehra Taşman’ın hayat hikayesini anlatan bir sunum yapıldı. Sonrasında Saadet Şen Öner öğrencilere “Etkili İletişim” başlıklı bir sunum yaptı.

   

  Seminerler hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Fırat Çıngı, yedi hafta sürecek seminer dizisinde öğretmen adayı gençlere, uzman eğitmenler tarafından; liderlik, görgü kuralları, beden dili, motivasyon, özgüven, etkili iletişim konulu seminerlerin yanı sıra çocuk istismarını tespit etme ve diş sağlığı gibi konularda eğitimlerin verileceğini, eğitimlere ek olarak da Anıtkabir, TBMM ve bale gösterisini kapsayan Ankara gezisi ve takım oyunlarının da programda olduğunu belirtti. Çıngı, ayrıca ilgilenenlerin B.A.İ.B.Ü. Pembe Salon'da, Cumartesi günleri, saat 10:00'da yapılacak seminerlere izleyici olarak  katılabileceklerini söyledi. Elif Erdoğan

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.16282796859741