ELMAS Eczanesi
DEFNE Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
DEFNE Eczanesi
Beşkavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18 A/B Blok13/B(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 270 52 10
Bolu 5 günlük hava tahmini

“BOLU BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEDE SINIFTA KALDI”

18 Şubat 2021

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, yoğun kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukların ardından belediyenin karla mücadelede sınıfta kaldığını ifade etti.

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, yoğun kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukların ardından belediyenin karla mücadelede sınıfta kaldığını ifade etti. Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, yaptığı açıklamada karla mücadelede belediyeye sitem etti. 

 

“GELEN GİDENİ ARATIR”

Bayrakdar, “Hani derler ya; gelen gideni aratır... Önceki belediye başkanının icraatlarının çoğuna kızdık, eleştirdik. Ama Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın partimizi kurma sebeplerinden biri olan ‘Bizler yapılan iyi icraatları tebrik etmek; yapılmayan, yanlış olan, vatandaş için kötü olan icraatları eleştirmek için geliyoruz’ metodu aklımıza ‘mıh’ gibi çakılmış durumda. Vatandaşın özlediği siyaset tam da bu şekilde. Kuraklık içinde kaldığımız aylarda dualar içinde Rabbimize yalvarışımız aklıma geliyor. Yalvarışlarımızın, dualarımızın kabulü olarak gördüğümüz bu yağan karın gelişi bizleri fazlasıyla memnun etti, sevindik. Fakat belediyemizin, Meteoroloji Genel Müdürlüğü günler öncesinden soğuk ve yağışlı hava dalgasının geleceğini belirterek defalarca uyarıda bulunmasına rağmen kar sınavından geçememesi bizleri sıkıntıya düşürmüştür” diye konuştu.

 

“BOLU’MUZ BUNU HAK ETMİYOR”

Bayraktar, “Birkaç ana cadde harici diğer yerlerde karın temizlenmemesi; sokak aralarında araçların bile zor geçmesine ve kaldırımların gözükmediği için yayaların yollardan yürümesine sebep olmuştur. Ana arterlerdeki kaldırım temizliği çalışmaları da aynı şekilde çoğu yerde yapılmadı. Yaşlılarımız, engellilerimiz ve çocuklarımız ise daha zor durumda. Tam anlamıyla Bolu Belediyesi karla mücadelede sınıfta kaldı. Bolu’muz bunu hak etmiyor. Eminim ki kimse bu günleri unutmayacaktır. Belediyeden beklenen, bu zor zamanlarda planlı ve yeterli bir şekilde çalışma yapmasıdır” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama